Lístky na MS v hokeji

Je to již sedmdesáté deváté mistrovství světa v ledním hokeji, na něž se mohou fanoušci tohoto zimního sportu náležitě těšit.

Aktuální rok 2015 je navíc jedinečný v tom, že celé hokejové klání proběhne na území České republiky. Konkrétně půjde o tyto dva zimní stadiony.

·         O2 Aréna Praha

·         ČEZ Aréna Ostrava

Není se samozřejmě čemu divit, že lístky na MS v hokeji jdou v tomto případě jednoduše na odbyt. Jejich prodej byl zahájen již 4. listopadu 2014. Kromě obou hal, respektive jejich pokladen, je lze pořídit také prostřednictvím terminálů SAZKY nebo na internetu.

Jak bude probíhat MS v ledním hokeji 2015?

Vše se odehraje v období od 1. května do 17. května 2015. Právě v tomto časovém úseku proti sobě nastoupí 16 týmů z různých zemí světa. Konkrétně jde o 14 nejlepší manšaftů z minulého ročníku, k nimž jsou doplněny další 2 z loňského roku A divize.

Lístky na MS v hokeji lze zakoupit na různé zápasy. Vybírat si můžete mezi dvěma skupinami, z nichž vyřazovací metodou vypadnou ti nejslabší. Omezený počet týmů následně postoupí do čtvrtfinále, semifinále a nakonec do tíženého finále.

Celkem bude odehráno 64 zápasů, z nichž vzniknou i odpovídající statistiky.

·         Nejlepší střelec

·         Nejlepší nahrávač

·         Nejlepší brankář

·         Nejproduktivnější hráč

Staňte se součástí bitvy o zlato

Jestliže patříte mezi fanoušky hokeje a pravidelné účastníky prvoligových zápasů, neměli byste chybět ani na této hokejové modle. Lístky na MS v hokeji jsou každopádně omezeny svým počtem, tudíž by neměl váhat skutečně nikdo.

Rezervujte si místo v O2 Aréně nebo ČEZ Aréně s dostatečným předstihem. Snažte se získat ještě některá volná místa, popřípadě se budete muset obrátit na překupníky či ty, jež nabízí vstupenky k prodeji.

MS v hokeji 2015 je tu co nevidět, tak tuto jedinečnou příležitost nepropásněte.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno