Kde uplatnit Gallery Beta

Mnozí zaměstnavatelé se snaží nabídnout svým zaměstnancům řadu benefitů, které mohou využít na sportování, cestování, uplatnění v lékárnách a dalších oblastech. Mezi jednu z oblíbených benefitních platforem je Gallery Beta. Přečtěte si, kde všude můžete Gallery Beta uplatnit.

Kde uplatnit Gallery BetaGallery Beta je jedna z moderních platforem zaměstnaneckých benefitů v České republice. Zaměstnavatelé tuto službu využívají pro své zaměstnance stále častěji, protože jim slouží jako konkurenční výhoda na trhu práce i možnost jejich alternativního odměňování. Pokud váš zaměstnavatel Gallery Beta využívá, pravděpodobně jste získali přihlašovací údaje do systému, kde máte přehled o prostředcích, které můžete čerpat, ale také provozovnách, kde můžete benefity uplatnit. Pojďme se blíže zaměřit na to, kde uplatnit Gallery Beta a využít všech výhod, které nabízí.

Lékárny

Benefity Gallery Beta můžete uplatnit v mnoha sítích lékáren po celé České republice. Gallery Beta využijete pro nákup volně dostupných léků, vitamínů, zdravotnických pomůcek a dalšího nabízeného sortimentu. V současné době můžete uplatnit Gallery Beta jak v kamenných, tak internetových lékárnách. Patří mezi ně například Dr. Max, BENU lékárna, Lekarna.cz a mnohé další.

Cestovní kanceláře

Další oblastí, ve které můžete zužitkovat nasbírané benefity, je cestovní ruch. Ano, Gallery Beta lze v plném rozsahu využít pro nákup poznávacích zájezdů i dovolených. V současné době lze uplatnit Gallery Beta například u cestovních kanceláří Fischer, Exim tours, Invia nebo ČEDOK.

Slevové portály

Využíváte slevové portály k nákup cenově výhodných zážitků, dovolených, pobytů či ubytování v hotelech? Pak vás jistě potěší, že benefity Gallery Beta uplatnění i na nich. Benefity se snadno převedou na kredity, které následně využijete k nákupu vybraných voucherů. Kromě nejznámějšího portálu Slevomat můžete benefity uplatnit i na portálech Slevotéka, hyperSlevy a dalších.

Oční optiky

Potřebujete si pořídit nové dioptrické brýle, nechat si změřit zrak nebo si koupit designové sluneční brýle? Gallery Beta můžete uplatnit i v mnoha očních optikách včetně známé sítě Fokus optik.

Wellness a relaxace

Kde ještě uplatnit Gallery Beta? Například v mnoha masážních salonech či wellness centrech. Udělejte si radost a udělejte si pohodový den jenom pro sebe. Díky benefitům za procedury a masáže neutratíte ani korunu ze svého.

Gallery Beta uplatníte i v multikinech

Pokud si rádi zajdete na film do kina, zbystřete. Gallery Beta uplatníte i na mnoha pobočkách českých multikin. Benefity Gallery Beta přijímají i multikina Cinestar či CinemaCity.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno