BIKE VALACHY 2013

Seriál závodů VALACHY TOUR, který odstartoval v závěru dubna ve Velkých Karlovicích VALACHY DUATLONem, bude mít pokračování. Druhou akcí seriálu bude závod horských kol BIKE VALACHY, který v sobotu 13. července poctí svou účastí také olympijský vítěz Jaroslav Kulhavý.

Velkým lákadlem závodu bude vedle krásné tratě s četnými výhledy do malebné valašské krajiny také účast a autogramiáda olympijského vítěze z Londýna 2012 Jaroslava Kulhavého. Ten se v letošním roce v ČR oficiálně představí jen na dvou akcích – na květnovém Světovém poháru v Novém Městě na Moravě a následně právě při BIKE VALACHY ve Velkých Karlovicích. „Všem fanouškům horských kol to nabízí jedinečnou možnost změřit na Valašsku síly s hvězdou současné české cyklistikye,“ dodala Martina Žáčková.

Pro účastníky bude připraven také doprovodný program. “Společnost Specialized přiveze čtyřicet nejnovějších top modelů svých kol. Prvních čtyřicet zájemců si tak bude moci vyzkoušet zbrusu nové „spešly“ na trati závodu. K vyzkoušení bude připraven mobilní pump track z Bike parku Kyčerka, na němž dopoledne proběhne vložený rychlostní závod. Fotodokumentaci zajistí Nikon, Sony představí své akční kamery, k vyzkoušení budou outdoorové hodinky TomTom, profesionální sportovní výživu zabezpečí Nutrend a nové kousky do vašeho sportovního šatníku si budete moci vybrat u havajské značky Zoot,“ dodala mluvčí.

BIKE VALACHY je druhým dílem nového seriálu VALACHY TOUR, který pořádá karlovický Resort Valachy. Sportovcům nabízí příležitost srovnat síly s profesionály a získat atraktivní ceny v celkové hodnotě 750 tisíc korun. BIKE VALACHY je klasický MTB maraton na kratších, ale přesto velmi náročnách tratích. Delší varianta čítá 43 km s téměř 1 700 metry převýšení, kratší má 27 km a 900 nastoupaných metrů.

Seznam závodů:

28. 4. – VALACHY DUATLON (běh, kolo)

13. 7. – BIKE VALACHY (kolo)

9. 8. – VALACHY MAN (plavání, kolo, běh)

26. 10. – BĚHEJ VALACHY (běh)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno