Domů Ostatní Další Česká ženská fotbalová reprezentace na soustředění v v Kunicích

Česká ženská fotbalová reprezentace na soustředění v v Kunicích

Praha 28. července 2011 – Ve dnech 22. až 24. 7. 2011 měl tu čest Hotel zámek BERCHTOLD Kunice – Vidovice přivítat na soustředění před zahájením kvalifikace na Mistrovství Evropy v kopané žen i českou reprezentaci žen pod vedením hlavního trenéra Vladimíra HRUŠKY.

V minulosti již v krásném kunickém areálu trénovala na čtyřech soustředěních reprezentace mužů. Ženská reprezentace navíc měla možnost kromě tréninkového areálupoprvé využít i ubytování v nově otevřeném Hotelu zámek BERCHTOLD. „Široké služby, kvalitní ubytování, výbornou kuchyni a velký zájem veřejnosti ocenila nejen ta „krásnější“ česká fotbalové reprezentace, ale i trenér Vladimír Hruška, sám mistr ČR za Bohemians a zároveň bývalý člen československé reprezentace z roku 1985, za kterou sehrál tři utkání a vstřelil jeden gól,“ říká ředitel hotelu zámek BERCHTOLD JUDr.Václav Růžička.

Během sobotních Rytířských slavností na BERCHTOLDU se reprezentantkám dostalo ovací a podpory v podobě přání úspěchu v kvalifikaci od více jak 800 návštěvníků slavností. Celý tým se před zámkem BERCHTOLD také vyfotografoval.

Ženská fotbalové reprezentace

Dojem z celého soustředění nezkazil ani déšť z předešlých dnů, jelikož Hotel zámek BERCHTOLD operativně zajistil i další kvalitní hřiště včetně dopravy v okolí ve spolupráci s FK Čerčany.

Kvalifikaci zahajují naše reprezentantky v Rakousku. Favoritkami naší skupiny jsou Dánky.

BEZ KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno