Fifa 2008

Masově oblíbený fotbalový simulátor Fifa 2008.

Ve FIFA 08 se dostanete do akce více, než kdykoli předtím, zvládnutím dovedností skutečného profesionálního hráče.

Fifa 2008

V novém herním módu s názvem „Be a pro“ se vtělíte do postavy jednoho hráče a vaším úkolem bude zvládnout stejné disciplíny, s nimiž se potýkají skuteční fotbalisté – správným hledáním místa a bráněním počínaje a čtením hry a přihrávkami konče. Vstupte na hřiště s vlastnoručně vytvořeným hráčem, hrajte s ním celou hru a v průběhu sezóny z něj udělejte elitního fotbalistu. Tento herní koncept vylepšování jedné dovednosti za druhou, podobně jako u profesionálních fotbalistů, je naprostou novinkou. Hrajte až se třemi dalšími přáteli s vlastními vytvořenými hráči za váš oblíbený klub, splňte individuální úkoly a získávejte pro své mužstvo trofeje. Mezitím můžete s přáteli soupeřit o to, kdo do konce sezóny nejlépe vytrénuje svého hráče.

Fifa 2008

Od prvního okamžiku, kdy vstoupíte na hřiště, budete FIFA 08 díky absolutní kontrole veškerých aktivit nuceni reagovat jako skuteční fotbalisté. Nové manuální ovládání vám umožní diktovat způsob hry kolmými přihrávkami a centry. Sami budete moci převzít ovládání brankáře a vychytat útočníka v situaci jeden na jednoho. Získáte i naprostou kontrolu nad vašimi obránci, které lze rychle přepínat pravou páčkou a volit nejvýhodněji postaveného hráče. K překonání obrany soupeře je nutné zvolit mnohem strategičtější postup než v minulosti, hlavně díky nové defenzivní a poziční logice, která garantuje, že hráči jsou ve správný čas na správném místě, zatímco neustále vyhodnocuje nebezpečné situace a příležitosti.

Fifa 2008

Svůj klub musíte řídit s rozvahou a absolvovat přípravu na každého soupeře s použitím specifického složení mužstva. Navrhněte si vlastní jedinečnou strategii a vytvořte perfektní formaci a taktiku. Určete také jednotlivým hráčům přesné úkoly a pozice i vzhledem k jejich spoluhráčům.

Fifa 2008

FIFA 08 ve verzi pro počítačový zábavní systém PlayStation 2 uvádí mód Online Football Clubs, který vám umožňuje dát dohromady vlastní skupinu stejně naladěných fotbalových fandů a pustit se do soupeření s hráči na síti*. Získejte lepší postavení v rámci online komunity s tím, jak bude váš klub stoupat v hodnocení. Body budete získávat v závislosti na důležitosti utkání v rámci Interactive Leagues nebo zápasech proti ostatním fotbalovým klubům v napínavých turnajích.

Fifa 2008

Hlavní vlastnosti • Manuální ovládání — Diktujte průběh hry novým manuálním ovládáním kolmých přihrávek a centrů. Ovládejte brankáře v situacích jeden na jednoho a sami vychytejte útočníka soupeře. Používejte pravou páčku k rychlému přepínání na konkrétního hráče, s nímž chcete právě bránit. • „Be A Pro“: Společná sezóna — osvojte si úlohu profesionálního fotbalisty, vytvořte si vlastního hráče a otestujte své schopnosti na jediné pozici v průběhu celé sezóny. Zvládněte poziční hru, vylepšete své atributy a vypracujte se v elitního hráče. Spolupracujte až se třemi dalšími přáteli a jejich vlastními hráči v rámci jednoho týmu, ale zároveň s nimi soupeřte v individuálních soutěžích. Aby bylo možné určit, kdo je skutečný profesionál, budou všechny výkony detailně statisticky sledovány.

Fifa 2008

• Vlastní formace — Naplánujte vlastní originální strategii k vytvoření perfektní formace a taktiky. Určete v rámci sestavy každému hráči přesnou pozici a specifické prostory pro útočení nebo bránění pro zdolání soupeře.
• Vylepšená AI — Nová logika defenzívy a poziční hry vyžaduje pro úspěch vyšší taktické dovednosti. Vyspělejší AI zajišťuje, že hráči jsou ve správný čas na správném místě. Vlastnosti týmů a hráčů jsou odlišeny hvězdičkami.
• Zdokonalený manažerský mód – Nové funkce zahrnují přípravné zápasy k otestování týmu před zahájením sezóny a nové tréninkové možnosti k vyladění formy vašeho mužstva a dynamické nároky představenstva klubu, měnící se v závislosti na vašich úspěších… nebo selháních.
OnlineFootball Clubs (PlayStation 2) — Dejte dohromady skupinu stejně naladěných fotbalových fanoušků, vytvořte fotbalový klub a soupeřte s protivníky online. Získejte lepší postavení v rámci online komunity s tím, jak bude váš klub stoupat v hodnocení. Body budete získávat v závislosti na důležitosti utkání v rámci Interactive Leagues nebo zápasech proti ostatním fotbalovým klubům v napínavých turnajích.
Sdílejte záznamy (PC) – Nyní můžete dokonce ukládat a zveřejňovat své nejlepší zápasy či momenty z nich! Pořízení záznamu ze hry, jeho export do videosouboru a následné sdílení s kamarády nebo soupeři je velmi jednoduché. Pochlubte se vítěznými akcemi zápasů a góly anebo si klidně nahrajte celých 90 minut výjimečného utkání.
Kompletní autenticita – Hra obsahuje 30 lig, 30 skutečných stadionů a 14000 věrně napodobených hráčů.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno