Domů Ostatní Další KHL poprvé v České republice – zápas HC VCES Hradec Králové vs....

KHL poprvé v České republice – zápas HC VCES Hradec Králové vs. SKA Petrohrad

HRADEC KRÁLOVÉ – Ve městě pod Bílou věží se již 28. července od 17:30 hod. uskuteční velký hokejový svátek. Prvoligoví hokejisté z klubu HC VCES Hradec Králové se utkají s předním týmem prestižní KHL – na hradecký zimní stadion přijede celek SKA Petrohrad.

Vstupenky na tento jedinečný zápas jsou v prodeji v Informačním centru na Gočárově třídě v Hradci Králové, objednat si je fanoušci mohou i na webu www.hchk.cz.

„Všechny fanoušky nejen z celých východních Čech bych rád pozval do Hradce Králové na utkání století. SKA Petrohrad je velice silný tým, mezi jehož hvězdy patří například Arťuchin, Jašin a další. Jde o přátelské utkání, nicméně tento zápas je velice významný. Jde snad o nejvýznamnější zápas, který se kdy na zimním stadionu v Hradci Králové odehrál. Díky novému vedení klubu se teď můžeme těšit na hokejisty z SKA Petrohrad,“ konstatoval náměstek primátora města a předseda představenstva klubu Martin Soukup.

Na zápas se těší také generální manažer klubu Aleš Kmoníček, který si přeje, aby hradecké hokejisty v tomto utkání přišlo povzbudit co nejvíce fanoušků. „Přál bych si, aby si tento hokejový svátek s námi přišlo užít co nejvíce lidí. Snažili jsme se a snažíme se, aby náš tým byl co nejkvalitnější, nicméně je třeba říct, že výrazná podpora fanoušků nám určitě pomůže. Aby byla návštěvnost co nejvyšší, dali jsme vstupné jen 120 korun. Když jsme ohlásili, že budeme hrát s Petrohradem, řada fanoušků očekávala cenu vstupenky výrazně vyšší, myslím si tedy, že jsme nižší cenou mnohé potěšili,“ řekl Aleš Kmoníček.

BEZ KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno