KLÁRA SPILKOVÁ TVÁŘÍ TURNAJE PRAGUE GOLF MASTERS 2011

Premiérový turnaj Ladies European Tour na české půdě, který se uskuteční od 9. do 11.září na hřišti Albatross Golf Resort, bude mít velice zajímavou „tvář“. Hlavní tváří turnaje bude totiž česká
profesionálka Klára Spilková. Ta mimoto bude pochopitelně na turnaji také startovat.

„To, že se turnaj Ladies European Tour uskuteční i v České republice je skvělá zpráva,“ říkala mladá česká hráčka. „A je mi ctí, že se mohu této historické události zúčastnit a pomoci s její prezentací.“ Prague Golf Masters 2011 bude mít ve svém centru nadějnou českou profesionálku, která si pomalu a jistě buduje místo mezi evropskou elitou. Šanci na výrazné umístění mezi nejlepšími bude mít tentokrát na domácí půdě. Pro české golfové fanoušky to je ideální šance, jak spatřit souboj nejlepších evropských hráček právě s Klárou Spilkovou.

„Oslovili jsme Kláru Spilkovou s tím, aby se stala tváří turnaje,“ říkal ing.Robert Klotz, výkonný ředitel turnaje Prague Golf Masters. „Vyplývá to pochopitelně z logiky věci – kdo jiný by byl vhodnější? Jsme rádi, že tuto roli přijala a doufáme, že to bude oboustranně prospěšná spolupráce.“ Do turnaje se pomalu a jistě hlásí i ostatní hráčky Ladies European Tour. Do konce června by mělo být jasněji o dalších jménech, která se objeví na začátku září při Prague Golf Masters.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno