Letní Pražský triatlon 2012

Sdružení H-Triatlon pořádá v neděli 22. července první ročník amatérského triatlonového závodu v Praze Dolních Počernicích. Závod bude rozdělen do několika věkových kategorií

Závod je rozdělen dle pohlaví, věku a výkonnosti. Pro dospělé soutěžící jsou připraveny sportovní disciplíny na tratích ve třech úrovních náročnosti. Pro plavání, běh a jízdu na kole si mají možnost vybrat trať hobby, klasik či sport a rozdělit se mohou také do štafetových týmů. „Závodníky čeká profesionální měření závodu pomocí čipových pásků, kdy každému aktérovi dorazí po skončení SMS s jeho výsledkem,“ říká ředitel závodu Vladislav Dykast. „Po skončení sportovní části se mohou závodníci těšit na doprovodný program v podobě hudebního vystoupení kapely Kycelo nebo slosování tomboly o zajímavé ceny,“ doplňuje VladislavDykast.

Organizátoři však mysleli i na děti, které mohou závodit již od těch nejmenších, jimž pomáhají rodiče (0-3 roky) i větších, kteří již trať zvládnou sami v kategoriích do 6, 10 a do 15 let. Každé dítě obdrží diplom a drobné ceny od partnerů závodu. Po skončení dětského závodu je pro nejmladší účastníky připraven bohatý program včetně skákacího hradu nebo výtvarných dílen organizovaných ve spolupráci s pražskou Galerií umění pro děti GUD.
Program závodu:

7:30 – 9:30 Prezentace závodníků

10:00 Start kategorie SPORT – ženy/muži     (plavání 800m, kolo 54km, běh 8km)

10:15 Start kategorie KLASIK – ženy/muži   (plavání 400m, kolo 36km, běh 4km)

10:30 Start kategorie HOBBY – ženy/muži   (plavání 400m, kolo 18km, běh 2km)

10:45 Start dětské kategorie                     (kolo 100m, běh 100m)

13:00 Vyhlášení výsledků

Součástí startovného ve výši 150 Kč či 300 Kč (v závislosti na termínu registrace, děti zdarma) je i občerstvení, zázemí a propagační materiály. Více informací a online registrace na www.htriatlon.cz.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno