NATLAND Golf Tour 2010

Beroun, 20. května 2010 – Úvodní turnaj domácí golfové série NATLAND Golf Tour 2010 presented by APOGEO se odehrál na hřišti Beroun Golf Resort ve čtvrtek 20. května 2010. Výtečně připravený golfový resort přivítal více než 70 hráčů z řad významných majitelů a vrcholového managementu středních a velkých společností, kteří se v rámci NATLAND Golf Tour potkávají takto již třetím rokem.

V letošním ročníku se hráči těší z několika významných změn. Tou nejvýraznější je exkluzivní spolupráce s World Golfers Championship, která nabízí celkovým vítězům jednotlivých kategorií NATLAND Golf Tour právo účasti na finálovém turnaji WGC v České republice. Hráči z NGT 2010 tak budou mít možnost utkat se v bojích o postup do světového finále World Golfers Championship, které se uskuteční na konci roku v Thajsku. Absolutní vítěz NATLAND Golf Tour 2010 pak získá týdenní pobyt na světovém finále WGC v Thajsku a možnost si zahrát přidružený turnaj World Golfers Invitational.

NATLAND Golf Tour dbá především na kvalitní servis pro hráče v průběhu celého turnaje, kam již standardně patří online scoring. Výsledky hráčů jsou k dispozici průběžně na televizních obrazovkách v klubovně. Naprosto ojedinělou záležitostí je pak přímý televizní přenos z několika jamek, který se promítá přímo do klubovny daného hřiště. Hráči tedy mohou sledovat své kolegy a známé přímo v akci na vybraných jamkách. Jedná se o naprosto výjimečné rozšíření, které v rámci českého amatérského golfu nemá konkurenci.

Turnajová série NATLAND Golf Tour 2010 postupně zavítá na další tři česká a jedno rakouské hřiště (Waidhofen). Dva z těchto turnajů jsou koncipovány jako „Family Day“, na kterých se bude pozornost zaměřovat především na program pro rodiny a doprovod hráčů.

V úvodním turnaji NATLAND Golf Tour 2010 byla k vidění řada velmi kvalitních výkonů. Tím nejlepším se prezentoval Martin Bláha, který zahrál 72 ran a zvítězil ve své kategorii. Prvenství v dalších kategoriích si připsali: Lubor Svoboda, Václav Plášil, Kateřina Nová, Pavel Pražák a Jakub Burda. 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno