NHL 2008

Nejlepší hokejový simulátor všech dob NHL 2008.

Tak je to zase tady již tradičně další ročník NHL 08 nejpopulárnějšího zpracování oblíbeného sportu.Hra je zase o něco lepší NHL 2008po zlepšené grafické stránce, zahanbení zanícených obránců v situaci jeden na jednoho pomocí nových pohybových možností, či další rozvíjení úspěšné funkce „Skill Stick“ z předchozího ročníku. Tentokrát máte schopnost v NHL 08 oddělit puk od vaší hokejky, posunout ho do volného prostoru v jakémkoliv směru, znovu ho získat a pokusit se zakončit. Namísto nerealistických miniher se budete účastnit stejných tréninků jako profesionální týmy – pět na brankáře, pět na dva, přesilovka, oslabení, rychlostní cviky, nebo práce v útočném pásmu. NHL 2008A je zde All Star Skill soutěž, kde můžete zkoušet Skill Stick. Doladění se dočkali také animace a zahanbena není ani online podpora. Hra NHL 08 navíc nově zahrnuje českou nejvyšší soutěž, tedy Extraligu ledního hokeje a to samozřejmě plně licencovaně, tzn. s reálnými jmény hráčů, dresy a soupiskami.

Pohyby na ledě v novém NHL 08 si bude každý hráč pamatovat zvlášť, proto je budete moci provádět jen s danou pětkou. Pokud jeden z hráčů vaší kombinace odejde do jiného klubu,NHL 2008 budete ji muset nacvičit znovu s jiným anebo počkat na vhodnou příležitost (např. budete-li mít nacvičený trik s bratry Sedinovými, potkají se znovu třeba v týmu švédské reprezentace). EA zároveň slibují, že protivník se bude snažit vaše oblíbené kombinace naučit a vyvinout proti nim vhodnou protihru.

Kromě beků a útočníků se změny ovládání se v NHL 08 dočká i brankář, na kterého si budete moci přepnout a prožít celou hru z jeho perspektivy. Budete tak moci vlastnoručně na ledě dělat NHL 2008motýlka, speciálním pohybem přejíždět k druhé tyči při přihrávce ze strany či libovolně bruslit po ledě. K tomu vás spoluhráči vybídnou také při signalizovaném vyloučení, kdy budete muset co nejrychleji dojet na střídačku, aby mohl do hry mezitím naskočit šestý hráč.

Diskuse - zanechat komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here