NHL 2008

Nejlepší hokejový simulátor všech dob NHL 2008.

Tak je to zase tady již tradičně další ročník NHL 08 nejpopulárnějšího zpracování oblíbeného sportu.Hra je zase o něco lepší NHL 2008po zlepšené grafické stránce, zahanbení zanícených obránců v situaci jeden na jednoho pomocí nových pohybových možností, či další rozvíjení úspěšné funkce „Skill Stick“ z předchozího ročníku. Tentokrát máte schopnost v NHL 08 oddělit puk od vaší hokejky, posunout ho do volného prostoru v jakémkoliv směru, znovu ho získat a pokusit se zakončit. Namísto nerealistických miniher se budete účastnit stejných tréninků jako profesionální týmy – pět na brankáře, pět na dva, přesilovka, oslabení, rychlostní cviky, nebo práce v útočném pásmu. NHL 2008A je zde All Star Skill soutěž, kde můžete zkoušet Skill Stick. Doladění se dočkali také animace a zahanbena není ani online podpora. Hra NHL 08 navíc nově zahrnuje českou nejvyšší soutěž, tedy Extraligu ledního hokeje a to samozřejmě plně licencovaně, tzn. s reálnými jmény hráčů, dresy a soupiskami.

Pohyby na ledě v novém NHL 08 si bude každý hráč pamatovat zvlášť, proto je budete moci provádět jen s danou pětkou. Pokud jeden z hráčů vaší kombinace odejde do jiného klubu,NHL 2008 budete ji muset nacvičit znovu s jiným anebo počkat na vhodnou příležitost (např. budete-li mít nacvičený trik s bratry Sedinovými, potkají se znovu třeba v týmu švédské reprezentace). EA zároveň slibují, že protivník se bude snažit vaše oblíbené kombinace naučit a vyvinout proti nim vhodnou protihru.

Kromě beků a útočníků se změny ovládání se v NHL 08 dočká i brankář, na kterého si budete moci přepnout a prožít celou hru z jeho perspektivy. Budete tak moci vlastnoručně na ledě dělat NHL 2008motýlka, speciálním pohybem přejíždět k druhé tyči při přihrávce ze strany či libovolně bruslit po ledě. K tomu vás spoluhráči vybídnou také při signalizovaném vyloučení, kdy budete muset co nejrychleji dojet na střídačku, aby mohl do hry mezitím naskočit šestý hráč.

BEZ KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno