ONDŘEJ LIESER rozhovor

Rozhovor po 2.kole turnaje D+D REAL Czech Challenge Open 2013 s Ondřejem Lieserem.

Jak to dneska šlo Ondro?

Jsem ještě plný dojmů z šestnáctky, kde jsem bohužel zahrál naprosto hloupé double-bogey. Strašně mě to štve, protože jinak jsem hrál velmi dobře. Zase mi tam dnes padaly dlouhé putty – stejně jako včera.

Popiš prosím tu situaci na šestnáctce.

Vytáhl jsem driver, z kterého jsem měl celou dobu strach a zahrál skvělou ránu. Takže jsem si říkal, že to je jasná birdie šance – stačilo pouze trefit green. Druhou ránu jsem poslal do levého bunkeru, ale i tam to bylo vše v pořádku. Hrál jsem přesně z té samé pozice už mnohokrát – a byl jsem přesvědčen, že to bude bez problémů. Ale potom – vůbec nevím, co se tam stalo. Najednou jakoby ta hůl nechtěla vyhodit ten míč z bunkeru… a dostal jsem se ven až na třetí ránu. Takže úplně zbytečné double-bogey.

Pamatuješ, kdy jsi naposledy zahrál v bunkeru dvě rány?

Nevím – to si opravdu nepamatuju. Považuju se za velmi dobrého hráče z bunkerů, a proto mě ta situace tak překvapila. Na tu ránu jsem si prostě věřil, ale skutečně nevím, co se to stalo.

Vzápětí jsi měl dobrou šanci na birdie na sedmnáctce…

Ano – dvoumetrový putt do birdie a zahrál jsem ho přesně tak, jak jsem chtěl. Už jsem si myslel, že spadne do jamky, ale těsně před ní trochu ucuknul doprava a tak to byl pouze par.

Také na 18.jamce si mohl ještě své skóre vylepšit…

Pin pozice na poslední jamce nebyla jednoduchá, ale znám ji dobře. Bohužel jsem ten dvou a půl metrový putt nepřečetl správně – takže zase jen par.

Takže celkově spokojenost?

No – mrzí mě ty chyby. Bylo to mnohem lepší kolo než včera – a o to víc mě mrzí to skóre. Mohlo to být mnohem lepší. Chtěl jsem bojovat o top 10.

Nicméně cut jsi udělal a to je první krok – s čím půjdeš do finálových kol?

Ano – cutem jsem prošel, ale mohlo to být opravdu mnohem lepší. Loni mi to ve finále moc nevyšlo, tak bych to chtěl letos napravit. Ztráta na vedoucí hráče stále není propastná – šest, sedm ran. Jsme v polovině turnaje, takže se budu snažit o to, dostat se co nejvýš.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno