SportObchod.cz slaví 8. narozeniny – odneste si zboží za fantastické ceny

Ve čtvrtek 14. října slaví internetový obchod se sportovními potřebami SportObchod.cz své 8. narozeniny. Stejně jako v předchozích letech připravil pro zákazníky dárky v podobě fantastických slev. Přijďte na web SportObchod.cz sfouknout pomyslných 8 svíček na dortu.

SportObchod slaví a zákazníci dostávají zboží se slevou
Každý rok slaví SportObchod tak, že dárky rozdává zákazníkům. Při výjimečné prodejní akci, speciálně podpořené dovozci, je možné nakoupit vybrané zboží se slevou až 65 %. Akce platí pouze na objednávky provedené 14. října od 00:00 do 23:59.

Smělý a úspěšný plán studentů

Před 8 lety, 14. října 2002 se skupinka studentů pustila do smělého plánu – dodávat sportovní potřeby výhradně přes internet. Začínali v době, kdy se u nás nakupování na internetu teprve rozbíhalo, a tak vsadili především na osobní přístup, odbornost a spolehlivost.

SportObchod v číslech

Od začátku působení roste SportObchod každoročně dvouciferným tempem. V současnosti nabízí zboží ve 13 specializovaných sekcích, disponuje kamennými prodejnami v Praze a Brně, letos spustil web ve slovenštině a skladem drží přes 5000 položek. Během osmiletého působení si cestu do SportObchodu našlo přes 110 000 zákazníků, kteří provedli téměř 260 000 objednávek. Tato čísla řadí SportObchod.cz k největším sportovním eshopům ve Střední Evropě.

Přijďte se podívat ve čtvrtek 14. října na narozeninovou nabídku SportObchod.cz a nakupte za neuvěřitelné ceny!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno