15 ČECHŮ VE STARTOVNÍM POLI NA CZECH OPEN 2011

Už opravdu jen hodiny zbývají do začátku turnaje Czech Open 2011. Uzavřel se také list českých hráčů, kteří se na hřišti Prosper Golf Resort Čeladná objeví.

David Procházka, který zvítězil na Mezinárodním mistrovství ČR na Kunětické hoře, se už před tímto turnajem netajil s tím, že by se v případě triumfu musel účasti na Czech Open vzdát. Má totiž reprezentační povinnosti v Belgii, které tedy dostanou v jeho případě přednost. Místo něj tak ve startovní listině Czech Open bude Ondřej Lieser, druhý nejlepší z českých hráčů na Mezinárodním mistrovství ČR. Čtvrtou a poslední kartu měl podle propozic dostat nejlepší amatérský hráč na žebříčku – tím je Vojtěch Dostál.

Účast v turnaji měli již předtím zajištěnu Šimon Zach a Jiří Korda jun. v rámci amatérských divokých karet. Šimon Zach si ji vybojoval jako juniorský Mistr ČR, Jiří Korda jun. se nominoval jako dorostenecký Mistr ČR. Mezi profesionály si účast na Czech Open 2011 zajistili: Marek Nový, Stanislav Matuš, Lukáš Tintěra, Martin Příhoda a Rudolf Nechanický. To byla totiž pětice nejlepších podle žebříčku Order of Merit po posledním turnaji v Karlových Varech.

Speciální pozvánku od promotéra pak dostali amatéři Oliver Vaidiš, Jakub Svoboda a Petr Gál a profesionální hráči Filip Mrůzek, Lukáš Lizánek a Petr Zima.

Konečný počet českých účastníků na Czech Open 2011 je tedy 15.

Další „divoké“ karty, které přidělil promotér turnaje společnost Quirit Alfa dostali Angličané David Carter a Andrew Sullivan, slovenští hráči Peter Švajlen a Peter Špaček a Jürgen Maurer z Rakouska.

Zde je přehled českých hráčů:

Amatéři: Šimon Zach, Jiří Korda jun., Ondřej Lieser, Vojtěch Dostál, Oliver Vaidiš, Peter Gál, Jakub Svoboda

Profesionálové: Marek Nový, Stanislav Matuš, Lukáš Tintěra, Martin Příhoda, Rudolf Nechanický, Petr Zima, Filip Mrůzek, Lukáš Lizánek

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno