Domů Ostatní Sportovní knihy Časopis MUSCLE &(and) FITNESS

Časopis MUSCLE &(and) FITNESS

Časopis MUSCLE & FITNESS je celosvětově známý časopise o kulturistice a fitness. Časopis MUSCLE & FITNESS vychází již několik let i Česko-slovenské edici.

Časopis MUSCLE & FITNESS vznikl v Česko – slovenské edici v roce 1991. Časopis MUSCLE & FITNESS je nejvíce čtěný časopis na témat kulturistika a fitness. Největší jeho konkurencí je časopis Svě kulturistiky. Časopis MUSCLE & FITNESS vychází pravidelně každý měsíc a můžete si do koupit v prodejnách tisku a časopisů.

Časopis MUSCLE &(and) FITNESS – kulturistika, fitness a zdravý životní styl

Časopis MUSCLE & FITNESS  má hlavní téma v kulturistice a fitness, ale najdete také hodně článků o zdravém životním stylu. Najdete tedy články o tom jak trénovat v posilovně s činkami a na strojích, najdete také informace o tom jak trénují jednotlivý závodníci v kulturistice. Najdete také rozhovory s kulturisty. Časopis MUSCLE & FITNESS obsahuje vždy také uprostřed plakát. Najdete také informace o kulturiských soutěžích a fitness soutěžích.

Časopis MUSCLE & FITNESS má i svůj web

Časopis MUSCLE & FITNESS má i svůj web. Kde najdete také spoustu informací o tréninku, výživě, dopňích výživě a dalších věcech souvisejicí s tématikou kulturistika a fitness. Web najdete na adrese:  http://www.muscle-fitness.cz

1 komentář

  1. DOBRÝ DEN,ZAJÍMÁ MNE CO SE STALO S ČASOPISEM MUSCLE AND FITNESS ŽE NEVYCHÁZÍ DALŠÍ ČÍSLA POSLEDNÍ CO JSEM SI KOUPIL BYLO 9/2019 A PAK UŽ DALŠÍ NEVYŠLO-PROČ?

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno