Cvičení v posilovně

V článku se dozvíte více o  cvičení v posilovně a poznáte cviky na jednotlivé svalové partie. Článek obsahuje také videa z provedením cviků.

Cvičení v posilovně je dobré na celkové zpevnění vaší postavy. Cvičení v posilovně  vám pomůže nabrat nějakou svalovou hmotu a mít na tělo tak více aktivní hmoty. Cvičení v posilovně  vás také příjemně unaví a odreaguje od problémů a při cvičení si krásně vyčístíte hlavu.

Cvičení v posilovně  alespoň 3x týdně

Pro toho aby měli cvičení v posilovně kýžený efekt by jste pro začátek měli cvičit alespoň 3x týdně. Může to být například Pondělí, středa, pátek. Případně jiné rozložení dnů, ale vždy je dobré mít mezi tréninkem den volna. Pokročilejší mohou postupně přidat po čase i další trénink.

Pro začátečníka je klíčové, aby se naučil všechny cviky na jednotlivé svalové partie provádět zcela technicky správně. Na začátku je dobré si nechat vysvětlit cviky od někoho kdo má s cvičením v posilovně již nějakého zkušenosti. Případně si můžete zaplatit osobního trenéra, tato investice se vám určitě vyplatí.

Cvičení v posilovně  na jednotlivé partie

Cviky na jednotlivé svalové partie jsem na webu probíraly již dříve, takže si projděte následujicí články na našem webu:

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno