FITNESS EXPO: H.E.A.T. Program okoření největší fitness výstavu novým českým rekordem!

Všichni příznivci fitness a zdravého pohybu pozor! Od 14. do 17. října probíhá na pražském výstavišti v Holešovicích největší fitness výstava v ČR roku 2010 s názvem FITNESS EXPO. V roli generálního partnera se představí H.E.A.T. Program, který chystá velkolepou show nabitou známými osobnostmi, lekcemi pro začátečníky i pokročilé a bonbónkem v podobě rekordu co do počtu našlapaných kroků za jednu hodinu.

Stále žhavá fitness aktivita H.E.A.T. Program představí 70 pásů Maxerrunner na ploše více jak 300m2 a vytvoří úžasnou atmosféru, neopakovatelnou a elektrizující. Lekce budou vedeny nejlepšími instruktory z ČR a Itálie. Nebude chybět ani jeden ze dvou Master instruktorů na světě, presentéři H.E.A.T. programu, a pódium zaplněné známými osobnostmi sportovního světa v čele s Milošem Škorpilem, legendou vytrvalostního běhu. Vrcholem akce bude vytvoření českého rekordu v počtu našlapaných kroků na jednom místě.

H.E.A.T. Program chystá také odborné přednášky a semináře pro návštěvníky, výstavy a zařazeny budou i unikátní a netradiční lekce, při nichž si na své přijdou všichni. Po každé lekci bude probíhat losování o zajímavé dárky. Hlavní cena v hodnotě 5000 Kč od společnosti NUTREND bude losována po skončení výstavy.

Pro ty, kteří si uvědomují důležitost stravy H.E.A.T. Program prozněnu přichystal ochutnávku produktů a speciální lekce, při kterých odborník na doplňky stravy ze společnosti NUTREND bude popisovat vliv jednotlivých aktivních látek na lidský organismus.

Na H.E.A.T. Program stánku budou mít návštěvníci Fitness expa také možnost koupit si sportovní potítka, a podpořit tak děti z dětských domovů, charity pod patronátem cvičitelky a instruktorky H.E.A.T. Programu Hanky Kynychové a jejího sdružení DD v pohybu. Z ceny každého prodaného potítka pošleme dětem 20 Kč!

Veletrh FITNESS EXPO nabídne na jednom místě všechny významné fitness a wellness aktivity, které prezentují české i zahraniční společnosti. Každý nalezne spoustu inspirace a informací z oblasti aktivního a zdravého života. Lepší možnost zažít tolik různých sportů pohromadě již letos mít rozhodně nebudete, proto vezměte celou rodinu a přijďte si užít den plný sportu na výstaviště Praha – Holešovice. Cena denního vstupného je 150 Kč pro dospělého, děti do 15 let 20 Kč.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno