In line brusle

Bruslení na in line bruslích je stále oblíbenější. Ukážeme vám základní rozdělení in line bruslí. Na závěr uvedeme i několi tipů pro nákup in line bruslí.

In line bruslení se těší stále větší oblibě. Staví se nové in line stesky a díky tomu mají in nisti lepší podmínky pro ježdění na inline bruslích. Přece jen jezdit na in line bruslích jen tak po silnici, může být docela nebezpečné. Určitě nepodceňujte bezpečnost a kupte si in line chrániče.  Chrániče vás ochrání před ošklivými odřeninanami a spáleninami.  Ježdění na in line bruslích je skvělá aerobní aktivita, která vylepší vaši fyzickou aktivitu.

In line brusle základní typy

In line brusle se dělí do několika základních kategorií, podle toho k čemu jsou in line brusle využívány. In line brusle jdou rozdělit na tyto katagorie:

  1. Fitness in line brusle – fitness jsou určeny pro rekreační jezdce na in line bruslích.
  2. Off-road in-line brusle – off road in line brusle jsou určeny pro pohyb v horších podmínkách. Nejvíce se používají v přírodě.
  3. Aggressive in-line brusle – jak již název napovídá, tyto in line brusle jsou určeny pro agresivní jízdu. Můžete na nich provádět skoky nebo překonávat různé překážky.  Můžete pomoci nich i hoblovat zábradlí.
  4. Street inline brusle – Tyto in line brusle mají menší kolečka. Steet in line brusle umožnují i přejíždění různých překážek.
  5. Speed inline brusle – Jsou určeny pro rychlou jízdu na in line bruslích. Speed inline brulse mají větší kolečka. Jsou vhodné především pro kvalitní bruslaře a sportovce. Těchto bruslí při tréninků využívá naše rychlobruslařka Martina Sáblíková.
  6. Hokejové inline brusle – jsou určeny pro hráče, kteří hrají hokej na in line bruslích. V tomto sportu se každý rok koná mistrovství světa. Ložiška těchto in line bruslí musí být hodně odolná.

In line brusle tipy

Inline brusle Roller Derby Hybrid G900 Blue
Inline brusle Roller Derby Hybrid G900 Blue
-jsou in line brusle určeny zéjména pro rekreační jezdce na in line bruslích. Mají 4 kolečka a ložiška značky ABEC 9. Kolečka mají průměr 80 mm .
Cena: se pohybuje okolo 1500 Kč
Můžete koupit ZDE

Inline brusle Rollerblade Crossfire 360 Pro ’10
Inline brusle Rollerblade Crossfire 360 Pro '10
-jsou in line brusle pro zkušenější bruslaře či výkonné sportovce. In line brusle mají velká kolečka o průměru 100 milimetrů. Ložiska jsou SG 9 .
Cena: se pohybuje okolo 6 100 Kč
Můžete koupit zde

Další in line brusle najdeš ve Sportobchodu.cz. Nabízí velký výběr in line bruslí za dobré ceny. Nejlepší je z výběrem bruslí začít na této stránce.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno