Jak nejlépe efektivně zhubnout do plavek

Již se pomalu blíží čas dovolených a prosluněných dnů, které všichni rádi trávíme u bazénu, rybníku nebo u moře. Jestli si pořád lámete hlavu s tím, jak shodit pár přebytečných kil nebo si jen chcete zpevnit postavu do plavek, tak pro Vás máme par rad a cviků od trenéra Víta Živného

Do Plavek na Power Plate

Mezi nejúčinnější nástroje, které vás dokáží dostat do formy na léto, patří bezesporu vibrační plošina Power Plate. K pravidelnému tréninku ji používají hvězdy sportovního i kulturního nebe jak u nás, tak v zahraničí. Následující text vám poskytne podrobný návod, s jehož pomocí vás příprava na plavky nebude stát nadměrné množství času ani úsilí. Podle Víta Živného stačí, když budete na Power Plate cvičit 3 x týdně po dobu 20 až 30 minut a první výsledky uvidíte již po 4 týdnech.

5 stavebních kamenů

Trénink je tvořen pěti prvky, které se vzájemně prolínají a kombinují. Vše se odvíjí od toho, co tělo vyžaduje. Těmito prvky jsou: STREČINK (zlepšení flexibility), BALANC (rozvoj koordinace a stability), CORE (zpevnění středu těla), SÍLA (tedy její rozvoj), MASÁŽE (a regenerace či anticelulitidní účinky vibrací). Programy Power Plate jsou navrženy tak, aby bylo v tréninku vždy obsaženo všech pět prvků a tím docházelo k harmonickému rozvoji celého těla.
Cvičení na Power Plate

Trénink na problémové partie s Power Plate

Trénink na problémové partie je charakteristický posilovacím cvičením střední intenzity, vedoucím ke zlepšení svalového tonu a síly. Půlhodinovým tréninkem zpevníte a vytvaruje svalstvo dolních končetin, hýždí, břišní svaly a paže. Trénink je složen z dvou až čtyř cviků na procvičení každé problematické svalové partie. Nezbytnou součástí tohoto tréninku jsou masáže, které jsou do třicetiminutového programu začleněny zcela na závěr. Několikanásobně zvyšují cirkulaci krve v podkoží, což má podstatný vliv na redukci celulitidy a odplavení únavy po cvičení.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno