Městský a okresní přebor v atletice

V Hradci Králové se uskutečnil Městský a okresní přebor v atletice.

Přinášíme výsledky závodů v jednotlivých katagoriích

60 m/Žákyně Běh1 w?
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Janoušková Barbora 965124 TJ Sokol Hradec Králové 08.67
2 Jouklová Klára 965706 TJ Sokol Hradec Králové 09.08
3 Záhorová Marie 965110 TJ Sokol Hradec Králové 09.87
4 Landsmannová Anna 965228 TJ Sokol Hradec Králové 10.06
60 m/Žákyně Běh2 w?
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Hanáková Natálie 95 ZŠ Kukleny -HK 08.75
2 Boháčová Pavla 965903 TJ Sokol Hradec Králové 09.14
3 Šádková Tereza 96 MŠ a ZŠ M.Horákové- HK 09.45
4 Knížková Lucie 96 ZŠ Kukleny -HK 09.77
60 m/Žákyně Běh3 w?
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Dostálková Veronika 96 ZŠ J.Gočára- HK 09.28
2 Kopecká Eva 97 ZŠ SNP- HK 09.43
3 Pekárková Karolína 97 ZŠ J.Gočára- HK 09.69
60 m/Ženy Běh1 w?
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Radoňská Kateřina 846009 TJ Sokol Hradec Králové 08.53
2 Taichmanová Radka 925609 TJ Sokol Hradec Králové 08.80
3 Klimešová Markéta 915323 TJ Sokol Hradec Králové 09.26
4 Halvová Kristýna 946027 TJ Sokol Hradec Králové 09.58
5 Štefániková Eva 946012 TJ Sokol Hradec Králové 09.77
60 m/Žáci Běh1 w?
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Schoř Lukáš 950402 TJ Sokol Hradec Králové 07.79
2 Doležal Jan 960606 TJ Sokol Hradec Králové 07.83
3 Rykl Radoš 95 ZŠ Mandysova – HK 07.94
4 Střeleček Jan 951009 TJ Sokol Hradec Králové 08.04
5 Kohout Jan 951214 TJ Sokol Hradec Králové 08.18
60 m/Žáci Běh2 w?
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Archleb Michal 96 ZŠ Kukleny -HK 08.24
2 Matějka Jan 95 ZŠ Kukleny -HK 08.31
3 Entner Jan 95 ZŠ Kukleny -HK 08.57
4 Rochel František 95 ZŠ Kukleny -HK 08.59
5 John Ondřej 95 ZŠ Kukleny -HK 09.06
60 m/Žáci Běh3 w?
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Nejl Patrik 96 ZŠ J.Gočára- HK 08.19
2 Chuděj Jakub 96 ZŠ Štefcova -HK 08.45
3 Werner Daniel 96 ZŠ Štefcova -HK 08.46
4 Vodička Petr 95 ZŠ Sever -HK 08.67
5 Bajtalon Michal 95 ZŠ Černilov 08.98
60 m/Žáci Běh4 w?
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Sobotka Jan 97 ZŠ J.Gočára- HK 09.11
2 Pitra Daniel 98 ZŠ J.Gočára- HK 09.49
3 Hejcman Jan 96 ZŠ J.Gočára- HK 10.08
60 m/Muži Běh1 w?
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Toman Václav 72 TJ Sokol Hradec Králové 07.95
2 Souček Michal 94 ZŠ Štefcova -HK 08.07
150 m/Žákyně Běh1 w?
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Janoušková Barbora 965124 TJ Sokol Hradec Králové 21.25
2 Hanáková Natálie 95 ZŠ Kukleny -HK 21.86
3 Eliášová Andrea 956027 TJ Sokol Hradec Králové 22.16
4 Knížková Lucie 96 ZŠ Kukleny -HK 25.02
5 Landsmannová Anna 965228 TJ Sokol Hradec Králové 25.21
150 m/Žákyně Běh2 w?
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Plodrová Kateřina 975306 TJ Sokol Hradec Králové 22.23
2 Boudová Žaneta 96 ZŠ Jiráskovo nám. – HK 22.82
3 Dostálková Veronika 96 ZŠ J.Gočára- HK 23.91
150 m/Ženy Běh1 w?
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Troppová Kateřina 945516 TJ Sokol Hradec Králové 20.56
2 Radoňská Kateřina 846009 TJ Sokol Hradec Králové 21.04
3 Taclíková Lucie 936230 TJ Sokol Hradec Králové 21.49
4 Klimešová Markéta 915323 TJ Sokol Hradec Králové 21.77
5 Šatalíková Anna 915907 TJ Sokol Hradec Králové 23.24
150 m/Žáci Běh1 w?
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Archleb Michal 96 ZŠ Kukleny -HK 20.57
2 Matějka Jan 95 ZŠ Kukleny -HK 20.90
3 Rochel František 95 ZŠ Kukleny -HK 21.55
4 Entner Jan 95 ZŠ Kukleny -HK 21.97
5 John Ondřej 95 ZŠ Kukleny -HK 22.37
150 m/Žáci Běh2 w?
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Rykl Radoš 95 ZŠ Mandysova – HK 18.76
2 Doležal Jan 960606 TJ Sokol Hradec Králové 18.92
3 Schoř Lukáš 950402 TJ Sokol Hradec Králové 19.00
4 Kohout Jan 951214 TJ Sokol Hradec Králové 19.36
150 m/Žáci Běh3 w?
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Střeleček Jan 951009 TJ Sokol Hradec Králové 19.47
2 Nejl Patrik 96 ZŠ J.Gočára- HK 20.07
3 Tomáš Martin 951214 TJ Sokol Hradec Králové 20.31
4 Bajtalon Michal 95 ZŠ Černilov 21.35
150 m/Muži Běh1 w?
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Toman Václav 72 TJ Sokol Hradec Králové 18.86
2 Souček Michal 94 ZŠ Štefcova -HK 19.10
300 m/Žákyně Běh1
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Boudová Žaneta 96 ZŠ Jiráskovo nám. – HK 48.61
2 Eliášová Andrea 956027 TJ Sokol Hradec Králové 49.41
3 Ludvíková Tereza 97 ZŠ SNP- HK 50.55
300 m/Juniorky Běh1
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Šatalíková Anna 915907 TJ Sokol Hradec Králové 49.55
300 m/Žáci Běh1
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Doležal Jan 960606 TJ Sokol Hradec Králové 40.55
2 Souček Michal 94 ZŠ Štefcova -HK 40.81
3 Rykl Radoš 95 ZŠ Mandysova – HK 41.37
4 Střeleček Jan 951009 TJ Sokol Hradec Králové 44.82
5 Hojný Ondřej 95 TJ Sokol Hradec Králové 48.28
300 m/Žáci Běh2
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Toman Václav 72 TJ Sokol Hradec Králové 42.02
2 Tomáš Martin 951214 TJ Sokol Hradec Králové 43.10
3 Hejcman Jan 96 ZŠ J.Gočára- HK 60.99
800 m/Žákyně Běh1
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Prokopová Dana 95 ZŠ Svob. Dvory-HK 2:44.5
2 Boudová Žaneta 96 ZŠ Jiráskovo nám. – HK 2:45.5
3 Dostálková Veronika 96 ZŠ J.Gočára- HK 2:57.6
4 x 60 m/Žákyně Běh1
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Lodrová, Ludvíková, Záhorová, Boudová – A TJ Sokol Hradec Králové 34.06
2 Štefániková, Prokopová, Jouklová, Halvová- B TJ Sokol Hradec Králové 35.08
3 Čermáková, Kolková, Šádková, Boháčová – C TJ Sokol Hradec Králové 35.74
4 Loskotová, Knížková, Dvořáčková, Hanáková ZŠ Kukleny -HK 35.98
5 Pekárková, Absolonová, Blažková, Dostálková ZŠ J.Gočára- HK 38.16
4 x 60 m/Ženy Běh1
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Radoňská, Klimešová, Ďurďová, Taichmanová TJ Sokol Hradec Králové 33.15
4 x 60 m/Žáci Běh1
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Kohout, Rykl, Doležal, Schoř – A TJ Sokol Hradec Králové 29.57
2 Střeleček, Vodička, Werner, Kolář-B TJ Sokol Hradec Králové 31.42
3 Entner, Rochel, Archleb, Matějka ZŠ Kukleny -HK 32.50
4 Hejcman, Sobotka, Pitra, Nejl ZŠ J.Gočára- HK 35.60
skok vysoký/Ml. žákyně
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Slavíková Sabina 97 ZŠ Kukleny -HK 1.25
2 Ludvíková Tereza 97 ZŠ SNP- HK 1.20
3 Koldinská Tereza 98 ZŠ Štefcova -HK 1.20
4 Loskotová Martina 98 ZŠ Kukleny -HK 1.15
5 Bartolotti Anna 97 ZŠ Bezručova – HK 1.15
6 Květenská Zuzana 97 ZŠ SNP- HK 1.10
7 Zubrová Eva 98 ZŠ Předměřice n/L. 1.05
8 Šašinková Barbora 98 ZŠ Kukleny -HK 1.05
9 Bartáková Karolína 97 ZŠ Štefcova -HK 1.05
Dvořáčková Tereza 98 ZŠ Kukleny -HK NM
Plodrová Kateřina 97 MŠ a ZŠ M.Horákové- HK NM
skok vysoký/Ml. žáci
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Vápeník Adam 98 ZŠ Štefcova -HK 1.36
2 Mervart Marek 97 ZŠ Štefcova -HK 1.30
3 Šlégl Jiří 970120 TJ Sokol Hradec Králové 1.25
4 Neradílek Martin 97 ZŠ Štefcova -HK 1.25
5 Repa Dušan 97 ZŠ Kukleny -HK 1.15
6 Jurásek Michal 97 ZŠ Kukleny -HK 1.15
7 Vítek Michal 97 ZŠ Kukleny -HK 1.10
8 Mairinger Filip 97 ZŠ Kukleny -HK 1.05
skok daleký/Ml. žákyně
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Ludvíková Tereza 97 ZŠ SNP- HK 4.36
2 Slavíková Sabina 97 ZŠ Kukleny -HK 4.03
3 Koldinská Tereza 98 ZŠ Štefcova -HK 3.58
4 Bartolotti Anna 97 ZŠ Bezručova – HK 3.48
5 Zubrová Eva 98 ZŠ Předměřice n/L. 3.47
6 Kopecká Eva 97 ZŠ SNP- HK 3.43
7 Kulichová Sabina 97 ZŠ Kukleny -HK 3.36
8 Bartáková Karolína 97 ZŠ Štefcova -HK 3.12
9 Květenská Zuzana 97 ZŠ SNP- HK 3.09
skok daleký/Ml. žáci
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Sobotka Jan 97 ZŠ J.Gočára- HK 4.30
2 Pitra Daniel 98 ZŠ J.Gočára- HK 4.25
3 Vápeník Adam 98 ZŠ Štefcova -HK 4.22
4 Neradílek Martin 97 ZŠ Štefcova -HK 4.11
5 Mairinger Filip 97 ZŠ Kukleny -HK 3.98
6 Jeřábek Dalibor 98 ZŠ SNP- HK 3.65
7 Vítek Michal 97 ZŠ Kukleny -HK 3.53
8 Grygar Tomáš 98 ZŠ Štefcova -HK 3.53
9 Chmelař Josef 98 ZŠ Třebechovice p.Or. 3.43
10 Jurásek Michal 97 ZŠ Kukleny -HK 2.90

Diskuse - zanechat komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here