Mirka Knapková získala bronz na MS v Polsku!

Poznaň, Polsko (Pressweb) – Miroslava Knapková, členka E.ON Teamu Kateřiny Neumanové, získala na Mistrovství světa v Poznani třetí místo! Ve velkém finále se umístila za Běloruskou Ekaterinou Karsten-Khodotovitch a Britkou Katherine Grainger. Mirka tak i přes své zranění na začátku sezóny obhájila letošní celkové prvenství v pořadí Světového poháru.

„Jsem velice ráda, že E.ON Team si může připsat další úspěch v podobě bronzové medaile Mirky Knapkové, která patří mezi velké sportovní talenty a reprezentanty České republiky,“ řekla Kateřina Neumannová po umístění své svěřenkyně na MS v polské Poznani.
Mirka Knapková

Miroslava Knapková je členkou E.ON Teamu Kateřiny Neumannové, jehož hlavním cílem je dovést vybrané české reprezentanty k zisku olympijských medailí. Sportovci E.ON Teamu Kateřiny Neumannové mají k dispozici nejlepší specialisty ve svých oborech. Při tréninku využívají služeb Dr. Emila Bolka, který na základě biochemických rozborů a funkčních vyšetření pomáhá k optimálnímu průběhu tréninku. V případě potřeby jim pomáhá doc. PaedDr. Pavel Kolář, který se v oblasti rehabilitace řadí mezi odborníky světového formátu a je členem lékařského konzilia pověřeného péčí o prezidenta ČR. Při tvorbě dietních plánů využívají služeb Ing. Petra Havlíčka.

Projděte si jak musí trénovat vrcholový sportovec, projděte si tréninky hvězd. Zajímat by vás mohl např. trénink Lukáše Korandy.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno