Motivační citáty Michaela Phelpse

Podívejte se na tři motivační citáty od Michaela Phelpse. Fenoménálního plavce.

Michael Phelps: “Jednou z prvních věcí, kterou dělám ráno před velkým závodem, je to, že si dám sprchu. Připravím se tak s pomocí šamponu head&shoulders na nadcházející den, doplním energii. S oblibou tomu říkám můj ‘plavecký budíček.’ Je to jeden z nejdůležitějších okamžiků mého dne, protože je to doba, kdy dopřávám svému tělu a mysli, aby se probudily a v duchu se připravuji na vše, co mě čeká. V této chvíli se začínám připravovat také duševně – tím, že vytěsňuji všechny rušivé věci – abych byl, až se postavím na startovní blok, soustředěný a plný sebevědomí.”

Michael Phelps

Phelps: “Domnívám se, že mysl představuje mocný nástroj. Skutečně věřím tomu, že v životě je možné cokoli, pokud si to stanovím jako cíl. Dosažení jakéhokoli cíle vyžaduje tvrdou práci, odhodlání a oběti. Domnívám se, že na začátku všeho je sebedůvěra. Musíš si věřit.

Phelps: “Sebedůvěra a podpora pro mě představují klíčové faktory ve všem, co ve svém životě dělám. Během celé své kariéry jsem zjistil, že dokonce i ten nejmenší kousek pochybnosti mi může zabránit ve splnění mých cílů. Vím, že pokud si stanovím v mysli nějaký cíl, mohu ho dosáhnout. Musím se však po celou dobu snažit dělat vše, co splnění takového cíle vyžaduje. V životě je možné úplně všechno. Vše to ale začíná sebedůvěrou, kterou musíme mít uvnitř, v našem nitru.”

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno