POWER PLATE PRO6™ S TECHNOLOGIÍ PROMOTIONTM POSOUVÁ HRANICE CVIČENÍ

Praha, 30. září 2010 – Společnost Power Plate International představuje nový model Power Plate pro6™, jedinečný vibrační posilovací stoj pro efektivní posílení celého těla. Tváří nového stroje se v České republice stala akrobatická lyžařka, olympionička a medailistka mistrovství světa Nikola Sudová.

Power Plate pro6™ je prvním strojem vůbec, který díky integrované technologii proMOTIONTM kombinuje dvě prověřené cvičební metody: lanový odpor (cable resistance) a vibrační trénink. Představuje tak velký pokrok ve fitness a stává nepostradatelným zařízením nejen pro ty, kteří již akceleračnímu tréninku propadli. “Model pro6™ prokazatelně poskytuje opravdu komplexní posílení celého těla,“ říká Guus van der Meer, zakladatel a předseda společnosti Power Plate International.

Technologie proMOTIONTM je založena na velmi pevných vectranových lanech, která přenášejí až 80 procent vibrací vysoké frekvence přímo do svalů horní části těla, tedy do svalů na pažích, trupu, zádech a ramenou. Jelikož lze délku vectranových lan, která jsou zakončena ergonomickou rukojetí, protáhnout na více než dva metry, nabízí pro6™ více než 200 různých cvičení – statických i dynamických, na vibrační plošině nebo mimo ni. Technologie proMOTIONTM nabízí možnost zesílení zátěže a je doplněna systémem gelového vlhčení, jenž zvyšuje odpor v závislosti na rostoucí intenzitě tréninku. Power Plate pro6™ klientům zajistí maximální posílení celého těla za pouhých 30 minut.

Nikola Sudová, akrobatická lyžařka, která je tváří nového Power Plate pro6™, je ze stroje nadšená. „Můj sportovní obor vyžaduje silnou horní i spodní část těla, přesnou koordinaci a rovnováhu, a v tom je nový Power Plate pro6™ jedinečný,” říká lyžařka. Se strojem se důkladně seznámila po olympijských hrách ve Vancouveru, kdy na něm rehabilitovala po zranění kolenních vazů a připravovala se tak na nadcházející sezónu, ve které ji čeká mistrovství světa.

Další významnou sportovní osobností, která Power Plate využívá v rámci své tréninkové přípravy, je hokejový brankář Dominik Hašek. „Power Plate mi nejvíce prospěl při posilování břišních svalů a třísel.
Power Plate Dominik Hašek

Cvičení na Power Plate nutí neustále udržovat rovnováhu a člověk tak zapojuje vnitřní svalstvo, což při běžných posilovacích metodách zdaleka tolik neplatí,“ uvedl legendární brankář.

Ve světě si Power Plate získal řadu příznivců z řad celebrit a vrcholových sportovců. K tréninkům jej používají takové ikony, jako jsou hudební hvězdy Madonna a Sting, topmodelky Elle Macpherson a Claudia Schiffer, nebo herci Clint Eastwood a Hillary Swank. Mezi sportovce, kteří na Power Plate nedají dopustit, patří třeba světová tenisová jednička Rafael Nadal a pilot F1 Rubens Barrichello. Power Plate nabízí v České republice v rámci Power Plate Akademie Czcech klientùm také možnost zaškolení ukončené certifikací a diplomem.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno