MS ve fotbale 2010 JAR soupisky týmů skupiny B

Představíme si soupisky týmů které nastoupí ve skupině B na MS ve fotbale 2010 v JAR.

Podívejte se na soupisky jednotlivých týmů ze skupiny B na MS ve fotbale 2010 v JAR:

ARGENTINA

Brankáři:
Diego Pozo 16.2.1978 Colón de Santa Fe
Mariano Andújar 30.7.1983 Catania
Sergio Romero 22.2.1987 Alkmaar

Obránci:
Martín Demichelis 20.12.1980 Bayern Mnichov
Clemente Rodríguez 31.7.1981 Estudiantes La Plata
Nicolás Burdisso 12.4.1981 AS Řím
Gabriel Heinze 19.4.1978 Marseille
Ariel Garcé 14.7.1979 Colón de Santa Fe
Walter Samuel 23.3.1978 Inter Milán
Nicolás Otamendi 12.2.1988 Vélez Sársfield

Záložníci:
Mario Bolatti 17.2.1985 Fiorentina
Ángel Di María 14.2.1988 Benfica Lisabon
Juan Verón 9.3.1975 Estudiantes La Plata
Javier Mascherano 8.6.1984 FC Liverpool
Jonás Gutiérrez 5.7.1983 Newcastle United
Maxi Rodríguez 2.1.1981 FC Liverpool
Javier Pastore 20.6.1989 Palermo

Útočníci:
Gonzalo Higuaín 10.12.1987 Real Madrid
Lionel Messi 24.6.1987 FC Barcelona
Carlos Tévez 5.2.1984 Manchester City
Sergio Agüero 2.6.1988 Atlético Madrid
Martín Palermo 7.11.1973 Boca Juniors
Diego Milito 12.6.1979 Inter Milán

Trenér: Diego Maradona

NIGÉRIE

Brankáři:
Vincent Enyeama 29.8.1982 Hapoel Tel Aviv
Austin Ejide 19.3.1979 Hapoel Petah Tikva
Dele Aiyenugba 20.11.1983 Bnei Jehuda

Obránci:
Joseph Yobo 6.9.1980 Everton
Taye Taiwo 20.7.1985 Marseille
Rabiu Afolabi 18.4.1980 Salcburk
Daniel Shittu 2.9.1980 Bolton Wanderers
Ayodele Adeleye 25.12.1988 Sparta Rotterdam
Chidi Odiah 17.12.1983 CSKA Moskva
Uwa Echiéjilé 20.1.1988 Rennes

Záložníci:
John Obi Mikel 22.4.1987 Chelsea
Kalu Uche 15.11.1982 Almería
Yusuf Ayila 4.11.1984 Dynamo Kyjev
Sani Kaita 2.5.1986 Alania Vladikavkaz
Lukman Haruna 12.4.1990 Monako
Dickson Etuhu 8.6.1982 Fulham

Útočníci:
Nwankwo Kanu 1.8.1976 Portsmouth
Chinedu Obasi 1.6.1986 Hoffenheim
Yakubu Aiyegbeni 22.11.1982 Everton
Obafemi Martins 28.10.1984 Wolfsburg
Peter Odemwingie 15.5.1981 Lokomotiv Moskva
Victor Obinna 25.3.1987 Málaga
John Utaka 8.1.1982 Portsmouth

Trenér: Lars Lagerbäck

JIŽNÍ KOREA

Brankáři:
Čung Song-rjong 4.1.1985 Songnam
I Un-če 26.4.1973 Suwon
Kim Jong-kwang 28.6.1983 Ulsan

Obránci:
Čcha Tu-i 25.7.1980 Freiburg
Čo Jong-hjong 3.11.1983 Čondžu
I Čong-su 8.1.1980 Kašima
Kang Min-su 14.2.1986 Suwon
Kim Hjong-il 27.4.1984 Pohang
Pum-sok 29.7.1984 Ulsan
Kim Tong-džin 29.1.1982 Ulsan
Jong-pchjo 23.4.1977 Al Hilál

Záložníci:
I Čong-jong 2.7.1988 Bolton Wanderers
Jom Ki-hun 30.3.1983 Suwon
Ki Song-jung 24.1.1989 Celtic Glasgow
Kim Če-song 3.10.1983 Pohang
Kim Čong-u 9.5.1982 Sangmu
Kim Po-kjong 6.10.1989 Oita
Kim Nam-il 14.3.1977 Tomsk
Pak Či-song 25.2.1981 Manchester United

Útočníci:
I Sung-jul 6.3.1989 FC Soul
I Tong-kuk 29.4.1979 Chonbuk Motors
An Čung-hwan 27.1.1976 Dalian
Pak Čchu-jong 10.7.1985 Monako

Trenér: Huh Čung-mu

ŘECKO

Brankáři:
Kostas Chalkias 30.5.1974 PAOK Soluň
Alexandros Tzorvas 12.8.1982 Panathinaikos Atény
Michail Sifakis 9.9.1984 Aris Soluň

Obránci:
Jurkas Seitaridis 4.6.1981 Panathinaikos Atény
Nikos Spyropulos 10.10.1983 Panathinaikos Atény
Vaggelis Moras 26.8.1981 Boloňa
Avraam Papadopulos 3.12.1984 Olympiakos Pireus
Lukas Vyntra 5.2.1981 Panathinaikos Atény
Vassilis Torosidis 10.6.1985 Olympiakos Pireus
Sotiris Kyrgiakos 23.7.1979 FC Liverpool
Sokratis Papastathopulos 9.6.1988 FC Janov
Stelios Malezas 11.3.1985 PAOK Soluň

Záložníci:
Christos Patsatzoglu 19.3.1979 Omonia Nikósie
Alexandros Tziolis 13.2.1985 Siena
Jorgos Karagunis 6.3.1977 Panathinaikos Atény
Sotiris Ninis 3.4.1990 Panathinaikos Atény
Kostas Katsuranis 21.6.1979 Panathinaikos Atény
Sakis Prittas 9.1.1979 Aris Soluň

Útočníci:
Jorgos Samaras 21.2.1985 Celtic Glasgow
Angelos Charisteas 9.2.1980 Norimberk
Dimitris Salpingidis 10.8.1981 Panathinaikos Atény
Theofanis Gekas 23.5.1980 Hertha Berlín
Pantelis Kapetanos 8.6.1983 Steaua Bukurešť

Trenér: Otto Rehhagel

Diskuse - zanechat komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here