Domů Ostatní Další Na Czech Open 2011 budou hrát Miguel Angel Jiménez a Pablo Larrazabal

Na Czech Open 2011 budou hrát Miguel Angel Jiménez a Pablo Larrazabal

Blížící se golfový svátek v České republice – Czech Open 2011 – už zná první jména, která na něm budou startovat. Mezi evropskými profesionály, kteří se představí na hřišti Prosper Golf Resort Čeladná od 18.-21.srpna, nebudou chybět velmi zkušení hráči.

Hlavním „tahákem“ bude opět španělský matador – Miguel Angel Jiménez. Jeho jméno rozhodně na startovní listině chybět nebude. Hřiště, které designoval, znovu přivítá tohoto emotivního hráče, který se zde podle svých slov cítí jako doma. Jiménez patří k naprosté evropské i světové špičce. V žebříčku Race to Dubai mu patří osmé místo a ve světových tabulkách je osmadvacátý. Do Čeladné se vždy rád vrací a nejinak tomu bude i při turnaji Czech Open 2011.

Dalším jménem, které v polovině srpna přivítáme na hřišti Prosper Golf Resort Čeladná bude Pablo Larrazabal. 28letý španělský profesionál se na European PGA Tour pohybuje od roku 2008. Právě v jeho premiérovém roce si připsal velmi cenné vítězství na Open de France. I díky tomu byl v závěru sezóny vyhlášen Nováčkem roku 2008 na nejvyšší evropské soutěži. Druhého triumfu se dočkal před několika dny, když v dramatickém play-off porazil svého kamaráda – Sergia Garcíu na BMW International Open v Mnichově.

Mezi hráči, kteří potvrdili start na Czech Open 2011, jsou dále: Robert Rock – anglický hráč, který si před několika týdny připsal premiérové vítězství na EPGA (BMW Italian Open), Thomas Aiken z Jihoafrické republiky, Soren Kjeldsen z Dánska a také Angličané Simon Dyson a Chris Wood. Kvalitu startovního pole doplní i další vítězové z European PGA Tour – Thongchai Jaidee a Alexander Noren.

Všichni tito hráči se představí na Czech Open 2011 od 18.-21.srpna na hřišti Prosper Golf Resort Čeladná.

BEZ KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno