Tommy Fleetwood profesionální debut na Czech Open 2010

19letý Angličan Tommy Fleetwood bude mít svou profesionální premiéru při Czech Open 2010 na hřišti Prosper Golf Club Čeladná.

Nadějný mladík je v současné době nejlepším amatérským hráčem Evropy a ve světovém žebříčku amatérů mu patří třetí místo. Posun v jeho kariéře nastane právě při Czech Open 2010, kde si odbude svůj debut mezi profesionály.

Tommy Fleetwood se narodil 19.ledna 1991 v Southportu a jeho amatérská kariéra je vynikající. Mezi jeho největší úspěchy patří prvenství na World Boys Championship v roce 2007, English Champion of Champions 2008 a účast v týmu Walker Cup 2009.

Angličan Tommy Fleetwood patří k nastupující mladé generaci hráčů, které se předvídá velmi slibná budoucnost. Proto mu také promotérská společnost QUIRIT Alfa udělila sponzorskou kartu na Czech Open 2010. „Jsme rádi, že na turnaji se odehraje profesionální debut Tommyho Fleetwooda,“ uvedl Stephen Flanagan, promotér turnaje Czech Open 2010. „Chtěli bychom, aby se turnaj Czech Open stal pro mladé hráče vstupní branou do světa vrcholového golfu a proto se těšíme na start tohoto velmi nadějného mladíka.“

Turnaj Czech Open 2010 se uskuteční  18.-22.srpna 2010 v Prosper Golf Clubu Čeladná.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno