Vstupenky na NHL Premiere Prague 2010 v předprodeji

SAZKA, a.s., provozovatel sítě SazkaTicket a distributor vstupenek, spolu s pořadatelem zápasů, akciovou společností Česká sportovní, a ve spolupráci s National Hockey League (NHL) and the National Hockey League Players’ Association (NHLPA), dnes na tiskové konferenci zveřejnily informace k prodeji vstupenek na hokejová utkání NHL Premiere Prague. Při nich se v pražské O2 areně se ve dnech 9. a 10. října utkají při startu nového ročníku NHL celky Boston Bruins a Phoenix Coyotes.

  • Prodej vstupenek bude na terminálech SAZKA, a.s. zahájen 4. května 2010 v 01.15 hod. • Prodej prostřednictvím rezervace na internetových stránkách www.sazkaticket.cz začne 5. května v 08:00 hod.
  • Pro objednávky ze zahraničí je k dispozici e-mailová adresa info@sazkaticket.cz. Podmínky pro vyřízení těchto rezervací jsou uvedeny na internetových stránkách www.sazkaticket.cz v českém a anglickém jazyce.
  • Do prodeje budou uvolněny všechny vstupenky poskytnuté pořadatelem, kapacita O2 areny je pro potřeby hokejové NHL 16.200 míst. • Vstupenky na jednotlivá utkání se prodávají v deseti cenových kategoriích: od 7.900 Kč za VIP vstupenku až do 990 Kč za vstupenku do horního prstence O2 areny.

Majitel pořádající agentury Česká sportovní Miroslav Černošek u příležitosti zahájení předprodeje poznamenal: „Držíme slovo, NHL se na podzim opět vrací do Prahy, a také platí náš slib o snížení ceny vstupného oproti roku 2008, a to prakticky na polovinu. Nejlevnější vstupenka bude stát 990 Kč, lístky první kategorie jen 3.990 Kč.“

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno