Chcete se přiblížit Verneovým 5 nedělím v balonu? Máte příležitost

Hrdina románu Julese Vernea doktor Fergusson přišel roku 1862 s nápadem přeletět Afriku v balonu za pět neděl. Kdo zná tento román ze svých mládežnických let, určitě ho tento nápad nadchl. Nyní má příležitost každý zájemce o let balónem zkusit si, jaké to asi pro odvážlivce Fergussona mohlo být. Těžko řící, zda se samotný spisovatel Jules Verne o let balónem pokusil, jisté je, že v dnešní době by příležitost určitě nevynechal. A co vy? Nebojíte se takového dobrodružství? Máte jedinečnou příležitost oprášit své dětské sny a absolutně bezpečnou, akční cestu – nebude pětitýdenní – zažít.

Lety balónem nad všemi českými a moravskými regiony

Verneův románový hrdina prožije během letu a cesty po Africe mnohá dobrodružství, která při neobyčejném letu nad českou kotlinou asi nezažijete. Každopádně můžete popustit uzdu své fantazii, odpoutat se od každodenních přízemních zvyklostí a vydat se na několikahodinový let balónem u nás, v Česku. Záleží-li vám na tom, jakou krajinu byste chtěli z výšky vidět, lze si vybrat až z dvaceti startovacích míst naší země. Vyhlídkové lety balónem se pořádají ve všech českých regionech. Zvolte si například lokalitu nad Karlovými Vary, Plzní, Prahou, Roudnicí nebo Benešovem. Toužíte po pohledu shora na jihočeský kraj? Startujte v Táboře anebo Českých Budějovicích. Východní Čechy shlédnete se startem v Hradci Králové či Pardubicích, krásy moravských regionů shlédnete při výchozím startu v Jihlavě, Brně, Olomouci, Zlíně, Ostravě i Frýdku-Místku. Záleží jen na vás, jaká krajina bude vaším zrakem a záznamovými zařízeními hodna zapamatování.

Let balónem

Podmínky a ceny za letenku balónem

V koši balónu bude maximálně osm osob. Můžete si let balónem objednat pro sebe a kamarády či zde uspořádat svatební či narozeninovou oslavu. Ani když se přihlásíte sám či s partnerkou, nebojte se přetížení osobami s váhou nad 130 kilogramů. Všichni se v koši balónu velice rychle seznámí a užívají si let. Jednotlivá jízdenka letu balónem do nebe stojí 3950 korun. Ale dá se objednat i soukromý let balónem pro dvojici zamilovaných, novomanželů či seniorů v kondici. Veškeré detailní informace o délce letu balónem, zdravotní způsobilosti cestujících a údajích o doporučené váze či příplatcích za „nadváhu“, stejně jako instrukce pro tandemové seskoky a seskoky padákem, najdete na stránkách leteckezazitky.cz.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno