Co všechno zajistí dokonalou venkovní párty?

Zima je v plném proudu, takže je nejvyšší čas začít s dostatečným předstihem plánovat jarní a letní aktivity. Při pohledu do kalendáře jste zjistili, že vás letos čeká hned několik významných oslav? Máte sice dům, jenže tam se vám nechce akce pořádat, abyste se nemuseli bát o majetek? Pokud máte zahradu, přesuňte veselici právě sem. Aby byla dokonalá, budete muset dodržet několik základních pravidel. Jakých a proč?

Kvalitní zázemí bez větru, deště a jiných nepříjemností

Venkovní oslavy mají své osobité kouzlo jen tehdy, když nejsou hosté rušeni a obtěžování nepříjemnými vnějšími vlivy. Řeč je o špatném počasí a bodavém hmyzu. Nikdy vám nikdo nezaručí, že bude v den vaší oslavy ideální počasí, proto je nutné se na nepřízeň připravit. Ideálním řešením je praktický zahradní párty stan. Během výběru dbejte na kvalitu konstrukce, musí být v ideálním případě robustní, aby odolala i silnějšímu větru. Je lepší, když koupíte stan i s bočnicemi, ty zajistí ochranu před větrem. A jak se zbavit hmyzu? Jde to úplně jednoduše pomocí různých přípravků nebo bylinek, které pověsíte na kraje stanu. Skvělé jsou například svazečky levandule, protože lidem krásně voní, na hmyz naopak působí odpudivě.

TIP: Máte na zahradě bazén a budete pořádat oslavu v létě? Neměla by vám chybět pohodlná zahradní lehátka. K nim samozřejmě připravte i osušky, příjemným zpestřením pro parné dny jsou určitě vějíře.

Zahradní lehátko

Gril a parádní zábava

Bez grilu to nebude ta pravá zahradní párty. U jeho výběru se zaměřte na druh a velikost. Nejlépe chutnají steaky i jiné pochutiny z klasického grilu na uhlí, zárukou rychlé přípravy je zase gril s lávovým kamenem nebo na plyn. Podívejte se na tyto oblíbené zahradní grily a vyberte si ideální model. Během plánování nesmíte nikdy zapomenout na program. Nespoléhejte na to, že se hosté zabaví sami, většinou je potřeba je trochu popostrčit. Zaručenou zábavou je karaoke. Zabodujete také s hádankovým hraním – tj. například hádání filmů při pantomimě nebo kreslení.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno