Cvičení na břicho

Pokud chcete mít pěkné bříško, je důležité zařadit efektivní cvičení na břicho. Poradíme vám několik nejlepších cviků pro břicho. Vybrali jsme cvičení na břicho ja lehká tak také náročná cvičení.

V různých reklamách můžete najít různé super cvičební pomůcky např vibrační pásy, které za Cvičení na břichovás budou hubnout a vy se můžete dívat na televizi ! Tyhle reklamy jsou klamavá reklama.

Jestli chcete mít pěkné břicho, na kterém budete mít 6 vyrýsovaných buchtiček musíte začít chodit do posilovny, jinak to nepůjde. Pro začátek je dobré si zaplatit osobního trenéra, který vám poradí se cvičením a naučí vás správnou techniku cviků. Vybrané cviky pro cvičení na břicho jsou zaměřeny na přímý sval břišní, přímý sval břišní a šikmý sval břišní.

Cvičení na břicho cviky

Při cvičení v posilovně je důležité zvolit ty správné cviky na břicho. Doporučujeme vám tyto cviky pro vaše cvičení na břicho.

1) Zkracovačky
Zkracovačky jsou skvělý cvik na vaše břicho. Zapojíte především vnitřní šikmý břišní sval , přímý sval břišní a zevní sval břišní.

Provedení cviku: Lehneme si na záda a ruky si dáme za hlavu, ale rukou za hlavou nespojujeme protože by moho dojít k přetížení krční páteře. Nohy zvedneme a držíme je . Poté vždy přibližujeme hlavu k našim kolenům. Pro toto cvičení na břicho je dobré si pořídit podložku na zem, aby pro nás bylo cvičení příjmnější.

2) Sed- leh
Sedylehy zná každý již ze základní školy. Někteří proto nemají tento cvik moc v lásce. Ale sed leh patří mezi základní cviky na břicho.

Provedení cviku: Lehneme si na záda, nohy jsou pokrčné v kolenou a chodidla držíme přilepené na zemi ( druhou variantou může být, že nám nohy někdo přidržuje, poté je cvik celkové lehčí.) Poté zvedáme trup z podložky. A opakujeme.

Cvičení na břicho video

Pro další inspiraci pro vaše cvičení na břicho přidávám ještě video o tréninku břišních svalů. Další cviky, které vám pomohou k vytouženému sixt packu.

Cvičení na břicho – další články

U nás webu najdete i další články s tématikou ohledně cvičení na břicho.
Cviky na břicho
Složitější cviky na břicho
Vypouklé břicho s přemírou tuku

Abyste se dočkali pěkně vyrysovaného bříška. Je důležité dodržovat nejen cvičení na břicho v posilovně. Ale důležitá je také správná výživa. Přečtěte si článek o výživě sportovce.  Nebo načerpejte nové informace o zdravém hubnutí.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno