Cviky na boky

Ukážeme vám nejlepší cviky na boky, která vám pomůžou vaše boky vytvarovat a optický zůžit. Cviky na boky, které by vám umožnily lokální hubnutí na bocích neexistují. Hubnutí je vždy celkové. Ale tyto cviky na boky vám pomůžou vaše boky pěkně vytvarovat.

Představíme si nejlepší cviky na břicho, které vám pomůžou formavat vaše pozadí do žadaného tvaru. Jedná se o cviky na boky, která se dělají na posilovacím stroji nebo volně bez jakékoliv zátěže. Tak tady jsou cviky na boky:

Cviky na boky přehled

Unožování na kladce
K cviku na boky unožování na kladce budete potřebovat stroj který, umožnuje připnutí pásku k vašemu kotníku a následnému provádění cviku.
Provedení cviku: Stojíte jednou nohou na podlaze a druhá noha je připevněná páskem a unožujete co nejvíce do strany. Provedete 12-15 opakování se zátěží. A po 3 seriích vyměníte nohy. Takže dáte druhou nohou do pásku a provádíte opět cvik. Stroj pro provedení cviků umožnuje zvyšování zátěže, takže nezapomeňte postupně navyšovat zátěž cviku.

Unožování v leže
Dalším cvikem na boky je unožování v leže, Výhoda tohoto cviku je, že nepotřebujete žádný cvičební stroj.
Provedení cviku: Lehnete si jakoby nabok. Hlavu si podepřete o ruku. A nohu, kterou máte právě nahoře unožujte. Unožání nepřehánějte a proveďtě 12 opakování, poté si lehněte na druhý bok a proveďte to stojné i pro druhou nohu.

Cviky na boky video

Ve videu uvidíte další cviky na boky.

Nejen cviky na boky – důležitá je výživa

Aby se vaše boky pěkně vytvarovali nestačí pouze cviky na boky, budete muset taky nějaké to kilo zhubnout. Musíte se více zajímat o výživu a dodržovat pravidelnou výživu alespoň 5 x denně.
Projděte si tyto články o výživě na našem webu:
Pravidelnost stravovacího režimu
Rozpis stravy
Zdravý jídelníček pro zdravé hubnutí
Ještě více o hubnutí se dozvíš na webu www.hubnuti-dieta.org

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno