Detoxikace a očista organismu

Detoxikace a očista organismu se používá v případě, kdy chceme z těla dostat toxiny a různé škodlivé látky. Tělo se tak zbaví zátěže a budete se poté cítit lépe.

Nadměrná únava, problémy s trávením, nadýmání, zácpa, špatná pleť, bolesti hlavy jsou často následkem zanešení organismu škodlivými látky. V dnešní době je v potravinách spousta látek, které naše tělo zatěžují a usazují se v něm. Lidé, které se chtějí toxinů ve svém těle zbavit využívají detoxikace organismu, která by měla vésto k očištění organismu.

Detoxikace a očista organismu : v čem nám pomohou ?

Detoxikace a očista organismu zlepší vaše trávení, protože díky očistě tělo od toxinů se zlepší ve vašich střevech vaši mikroflóru. Sníží se počet kvasinek a naopak se zvýší počet „dobrých bakterií“. Může také vyřešit vaše dlouhodobé problémy se zácpou či průjmy. Za detoxikaci vám také poděkují také vaše játra, které už nebudou muset jet pořád na plný výkon. Vaše pleť i nehty budou díky očistě těla kvalitnější.

Detoxikace a očista organismu: prospívá i sauna

Sauna je skvělým prostředkem pro očistu těla. Díky pocení se s těla odvádí toxické zplodiny a další škodlivé látky. Prohřádí a následné zchlazení by mělo proběhnout nejméně 3x krát, aby se dostavily kýžené účinky.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno