Foto návrat Českých olympioniků

Obrazové ohlédnutí za návratem Českých olympioniků zpátky do České Republiky. Největší pozornost byla upřena na medailisty, zvláště na Martinu Sáblíkovou.

Nejvíce byly fanoušci zvědavý na trojnásobnou medailistku Martinu Sáblíkovou. Fanoušků přišlo na letiště něco přes 300 lidí. Martina Sáblíková se vrátila do ČR společně se svým trenérem Petrem Novákem. Který má obrovský podíl na tomto úspěchu. Tak snad u nás konečně vyroste rychlobruslařská zastřešená dráha. Abysme mohli vychovávat nové rychlobruslařské talenty.
Martina Sáblíková a Petr Novák

Vrátila se i naše 2 největší olympijská hvězda Lukáš Bauer.  Na fotce je se dvěma kolegy s úspěčně bežecké lyžařské štafety. Jirkou Magálem a Martinem Koukalem.  Lukáš Bauer rozdával úsměvy na všechny strany.
Lukáš Bauer a Jiří Magál

Martina Sáblíková se všemi třim medailemi . Dvěma zlatými a jednou bronzovou. První zlatou medaili získala Martina Sáblíková v závodě na 3000 metrů. Bronzovou medaili vybojovala Martina senzačně v závodě na 1 500 metrů. V tomto závodě nepatřila k největším favoritkám. A druhé zlato získala v závodě na 5 000 metrů.

Martina Sáblíková s medailemi

Docela překvapením byla medaile České běžecké štafety. Zleva jsou Lukáš Bauer, Martin Jakš, Martin Koukal, Jiří Magál.  Oto větší radost byla poté.
Česká Běžecká štafeta - Lukáš Bauer, Jiří Mágál, Martin Jakš, Martin Koukal

Téměř v zápětí následovala tisková konference s medii. Tiskovou konferenci vedl Kliment. Nejvíce dotazů dostávala Martina Sáblíková, Petr Novák a Lukáš Bauer.
ZOH tisková konference

Martina Sáblíková prochází davy fanoušky. Cestu jí pomáhá klestit ochranka.
Martina Sáblíková diváci

Zimní olympijské hry ve Vancouveru 2010 pro nás skončily velmi úspěšně . Získaly jsme celkem 6 medailí.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno