Funkční prádlo Under Armour k dostání i v Česku

Značku, kterou nosí Tomáš Kaberle nebo Tomáš Řepka, exkluzivně prodává Lifestyle Sports Špičkové funkční prádlo firmy Under Armour, které používají přední světoví sportovci, je k dostání už i v Česku. Exkluzivním prodejcem značky pro střední a východní Evropu se stala společnost Lifestyle Sports. Ta v Česku od loňska provozuje 24 prodejen se sportovním oblečením a obuví a v minulých dnech zařadila novinku do sortimentu nabízeného zboží.

Hlavní předností oblečení Under Armour je schopnost velmi rychle a efektivně odvádět vlhko z pokožky, která pak zůstane suchá. Prádlo přiléhá přímo k tělu, reguluje teplotu a tím umožňuje lepší pohyb. Speciální tkanina z ultralehkých vláken zaručuje pružnost, systém ventilace odvádí pot i v extrémně vysokých teplotách. V chladném počasí zase oboustranná tkanina napomáhá cirkulaci tělesného tepla u pokožky a nasává z ní vlhkost. Speciální švy neodírají pokožku, je zajištěna i kontrola zápachu a ochrana proti růstu mikrobů.

Historie Under Armour sahá do roku 1995, kdy Kevin Plank, bývalý hráč amerického fotbalu, přišel s nápadem vytvořit tričko, které i při náročné fyzické aktivitě vydrží suché a lehké. Výsledkem bylo vyvinutíUnder Armour speciálního patentovaného mikrovlákna, které pohlcuje vlhkost a reguluje teplotu pokožky při sportu. Společnost Under Armour má pobočky v několika zemích světa, patří mezi nejrychleji rostoucí společnosti ve sportovní módě. Její výrobky jsou rozšířené mezi profesionálními hráči fotbalu, baseballu, amerického fotbalu, stejně jako mezi sportovci olympijských sportů. Under Armour sponzoruje mimo jiné team americké NHL Toronto Maple Leafs, kde hrají i čeští hráči Tomáš Kaberle, Jiří Tlustý, Pavel Kubina, značku nosí např. i fotbalista Tomáš Řepka.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno