Hledáte ideální místo pro sportovní soustředění? Seznamte se!

Sportovní soustředění dokáže posílit týmového ducha a posunout sportovce mnohem dál, než je tomu třeba i za celý rok. Spojení uvolněné atmosféry s tvrdým tréninkem totiž funguje skvěle. Jenže se tak stane pouze tehdy, když zvolíte perfektní místo, které nabídne dokonalé zázemí pro všechny aktivity. Nehledejte, rovnou se seznamte.

Hotel boduje speciální nabídkou

S nabídkou šitou na míru sportovcům přichází Hotel Bohemia ve Františkových Lázních. Za cenu pouhých 3750 Kč/osoba nabízí pobyt sportovní soustředění s plnou penzí, který zahrnuje i: 4× 90 minut tréninku na travnatém hřišti, 1× sportovní masáž celého těla a 1× vstup do Aquafora (oblíbený aquapark ve Františkových Lázních, ve kterém se hosté vyřádí na mnoha atrakcích). Nachází se zde například: tobogán, vodní skluzavky, vodní jeskyně, smíšená finská sauna a další). Navíc je v hotelu k dispozici posilovna, kde si lze objednat speciální kondiční trénink pod vedením profesionálního českého futsalisty Zdeňka Slámy, instruktora fitness a držitele profesionální trenérské licence. V hotelu je k dispozici také nová sportovní hala, to pro případ, že nebude přát počasí. V hale je k dispozici i sportovní náčiní, takže není potřeba vše dovézt. Trénink si také můžete užít na umělé trávě, kde funguje osvětlení, takže je možné trénovat i za šera a v noci. To oceníte zejména v létě, kdy přes den panují úmorné vysoké teploty.

Hřiště s umělým povrchem

S wellness dosáhnete mnohem vyššího efektu

Každý trénink by měl být náležitě odměněn. Aby tělo rychleji regenerovalo, stačí si vybrat některou z wellness procedur. Přímo v hotelu si užijete masáže, koupele, zábaly, kosmetické služby i komplexní terapii. Konkrétní procedury snadno objednáte online při rezervaci pobytu. Seznam všech procedur a další podrobnosti najdete na www.hotelbohemia.cz. A ve výsledku potěší i poloha hotelu. Nachází se totiž v klidném místě, v docházkové vzdálenosti centra lázeňského města.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno