Jak si vybrat správného fitness trenéra?

Rozhodli jste se něco udělat s tím, jak vypadáte? Je vaším cílem zhubnout, vyformovat postavu, vyrýsovat svaly nebo se jen celkově zpevnit? Pokud stojíte na samotném začátku a se cvičením ještě nemáte zkušenosti, je určitě rozumné spolehnout se v začátcích na odborníka, který vám ukáže správnou techniku i cestu, kterou byste se měli vydat.

Podle čeho pro sebe vybrat vhodného trenéra, který vám bude motivací, podporou i hnací silou? Poradíme!

Kvalifikace je na místě

Za trenéra se může považovat kdokoli, ale rádoby odborník bez kvalifikace může ve finále napáchat více škody nežli užitku. Nejenže vás může svým přístupem otrávit a odradit od dalšího cvičení, ale volbou nevhodných technik nebo postupů vás může dokonce ohrozit na zdraví. Proto od trenéra očekávejte zkušenosti a kvalifikaci, která je v tomto případě určitě na místě.

Fitness trenér

Ochota se cení

Správný trenér, který chce své svěřence vést, je tu pro ně, když ho potřebují. Správný trenér, kterému na svých klientech záleží, je ochotný informovat vás o cvičení, dát vám informace o jednotlivých cvicích a nedělá mu problém odpovědět na vaše dotazy. Správného trenéra poznáte i podle toho, že se vám během cvičení věnuje a nestává se, že by se místo vás staral o dění ve fitku nebo nedej bože zíral do mobilního telefonu.

Sympatie hrají roli, ale nejsou nejdůležitější

Trenéra byste si měli vybírat i podle toho, jestli je vám sympatický. Málokomu by se chtělo chodit cvičit se někým, kdo by se tvářil jako kakabus a daný člověk by se na něho bál i promluvit. Uvědomte si ale, že sympatie nejsou nejdůležitější.

činky

Profesionální fitness centra mají svoje trenéry

Navštěvované a profesionální fitness centrum má vlastní zkušené a kvalifikované trenéry, kteří jsou tu od toho, aby byli po ruce klientům. Jinak tomu není ani ve Fitness Vagon. V tomto oblíbeném fitku v Praze 1 se můžete nechat vést proškolenými odborníky s lidským přístupem, kteří vám ochotně ukážou nejen správnou cestu, ale i vhodnou techniku a vše, co k cvičení patří.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno