Jaromír Jágr podpořil ODS

Jaromír Jágr v dnešním vyjádření podpořil politickou stranu ODS. Nechce abysme dopadli jako v Řecku.

Hokejista Jaromír Jágr se dnes setkal s lídrem ODS Petrem Nečasem. Po schůzce vyjádřil plnou podporu Občanské demokratické straně a popřál jí vítězství ve sněmovních volbách.

Jaromír Jágr ODS„Uvědomuji si, že za dva dny jsou volby a já bych byl rád, aby i tam to dopadlo dobře, abychom se za pět deset let neocitli tam, kde je dnes Řecko a aby volby vyhrála strana, která to má vyhrát. Každá strana dělá chyby, ale já jsem vždy podporoval občanské demokraty a jsem na jejich straně,“ řekl hokejista Jágr.

Podle Jaromíra Jágra je jeho podpora ODS nezávislá na výsledku hokejového mistrovství. „Samozřejmě bych ODS podporoval i bez hokejového vítězství. Samozřejmě je důležitý výsledek, aby vše dopadlo nejlíp. Ale nejenom ve sportu, ale i v celém životě je důležité, co mužstvo přinese, jakým způsobem bojuje za svoji vlast. A všichni víme, že ta hranice mezi vítězem a poraženým je hrozně tenká, ten rozdíl je minimální. Důležitá je ale celková hra, ta bojovnost,“ dodal úspěšný český hokejista.

Volební lídr a místopředseda ODS Petr Nečas podporu hokejové hvězdy vítá. „Jaromíra Jágra si nesmírně vážím nejenom za jeho sportovní úspěchy, ale i za to jeho lidské člověčenství v něm a obrovským způsobem si vážím toho, že dlouhodobě podporuje občanské demokraty,“ řekl Nečas.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno