Javorový sirup na hubnutí

Javorový sirup je u nás ještě často neznámým a mnohdy nedostupným množstvím. Většina z vás má javorový sirup spojený se státy USA, anebo ještě více s Kanadou. Určitě si vzpomenete na scény z filmů, kdy si pořádnou hromadu lívanců herci s chutí přelívají právě javorovým sirupem. Severní Amerika a Kanada je doslova posedlá javorovým sirupem a tak není divu, že patří i mezi výhradní výrobce sirupu. Ten u nás úplně běžně nekoupíte, a když už, tak za celkem vysokou cenu. Investovat do kvalitního a prospěšného zboží však není nikdy na škodu. Jak je to tedy s javorovým sirupem?

Detoxikační sirupová kúra Jak už název napovídá, javorový sirup obsahuje především sacharózu, částečně glukózu a fruktózu. Míza z javoru obsahuje rovněž vitamíny, zejména pak B2, B5 a B6. Kromě toho obsahuje javorový sirup kyselinu jablečnou, zinek, vápník, draslík a mangan. Tyto látky vám účinně zlepšují kromě jiného také kvalitu vlasů, nehtů a pleti. Javorový sirup v boji proti přebytečným kilům slouží samozřejmě jako náhražka klasického cukru. V podstatě by se dalo hubnutí v souvislosti s javorovým sirupem pojmenovat jako „detoxikační“ dieta. Tento sirup má totiž velmi podstatný vliv na detoxikaci vašeho těla a vyplavení nežádoucích jedů.

Jak si tedy můžete připravit hubnoucí variantu javorového sirupu? Smícháním dvou lžic sirupu společně se dvěma lžícemi čerstvé citrónové nebo limetkové šťávy a špetky kajenského pepře a půl litru vody vám vznikne ona zázračná směs, která vám pomůže zhubnout a očistí váš organismus. Samozřejmě byste neměli javorovým sirupem nahrazovat veškeré jídlo a dále se stravovat vyváženě a s rozumem. Hubnutí za pomoci javorového sirupu může probíhat více způsoby a jedná se o velmi rychlou dietu, která může přinést výsledek v podobě shozených kil, ale bez dlouhého trvání. Pokud ovšem dodržíte zásady zdravého stravování, kýžený efekt zůstane a vy můžete oblékat i o velikost menší oblečení!

Javorový koktejl

První možností je tzv. čtrnáctidenní varianta. Javorovým sirupem nebo respektive výše uvedenou směsí, si budete po dobu dvou týdnů nahrazovat dvěma až třemi sklenicemi sirupu snídaně i večeře. V období těchto dvou týdnů byste se měli zcela vzdát mléčných výrobků, mléka, uzenin, sladkostí, tučných a smažených jídel, pšeničného pečiva, červeného masa, konzervovaných výrobků a polotovarů, kávy a v neposlední řadě i alkoholu. Principem druhé varianty je nahradit pestrou stravu v každém týdnu jeden den pouze javorový „koktejl“.

Třetí a zřejmě nejdrastičtější, a co se týče účinků nejméně trvalá varianta, je výhradní konzumace javorového sirupu po dobu deseti až čtrnácti dní. Takovou dietu byste rozhodně měli předem konzultovat s lékařem, protože se opravdu minimálně deset dní nebudete moct dotknout něčeho jiného než javorového sirupu a citrónové šťávy. V každém případě je javorový sirup velmi dobrá přírodní náhražka cukru a nedá se opomenout ani s ohledem na očistu těla. Jak vhodný je pro podporu diety nebo radikálního hubnutí ale musíte zkusit a zhodnotit sami.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno