Mléčná dieta 8 dní

Po světě koluje velké množství diet, s pomocí nichž lze shodit spoustu kil v krátkém časovém úseku. I když tyto varianty nejsou zrovna dvakrát nejzdravější, patří mezi účinné a efektivní. Člověk však musí tomuto procesu výrazně přizpůsobit svůj jídelníček.

Poměrně populární je mléčná dieta 8 dní, jejíž název mnohé prozrazuje. Délka dodržování speciálních stravovacích návyků lehce překračuje jeden týden. Hlavním zdrojem potravy se vám stanou mléčné výrobky. Pokud je tedy nemáte v lásce, rovnou na tento hubnoucí experiment zapomeňte.

Dieta krok za krokem

Základem všeho je pravidelnost příjmu potravy. Začíná se v sedm hodin ráno a končí se v devatenáct hodin večer. Každé tři hodiny byste do svého těla měli dostat odpovídající množství konkrétní pochutiny nebo nápoje.

První den je pravděpodobně neobtížnější. Mléčná dieta 8 dní začíná pitím samotného mléka, jež musí být polotučné. Pro představu vám ukážeme, jak vypadá druhý den této unikátní hubnoucí kúry.

  • 7:00 – Pribináček
  • 10:00 – 150 g tvarohu
  • 13:00 – 150 g uvařeného libového masa
  • 16:00 – 150 g zeleniny (dušenou či vařenou)
  • 19:00 – 2 vejce + 250 ml čaje

Další dny mléčné diety

V nadcházejícím období se v jídelníčku prolínají sýry, ovoce, zelenina, salám a vepřové maso. Nic více, nic méně. Opomíjet samozřejmě nesmíte na pravidelný přísun tekutin v objemu dvou litrů denně. Teprve poté bude mléčná dieta 8 dní efektivní a účinná.

A výsledek diety?

Tím je individuální úbytek váhy v rozmezí mezi 3 Kg až 5 Kg. Nutno podotknout, že si musíte hlídat následné běžné stravování, abyste se nesetkali s nepříjemným Jojo efektem. Pozor si dejte i při opakování mléčné diety, kterou je možné provádět jednou za šest týdnů, především ze zdravotního hlediska.

Jestliže vás tento článek alespoň částečně navnadil pro držení této diety, neváhejte a pusťte se směle do hubnutí.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno