Jak zhubnout boky ?

Spousta žen se ptá jak zhubnout boky ? V článku najdete komletní informace k této problematice a dozvíte se i cvičení, které podpoří zhubnutí boků.

Spousta žen že by chtěla „shodit“ své boky. Ženám se tuk velmi často ukládá právě v oblasti boků a stehen. Ženy mají tedy boky do jisté míry díky genetice. Pokud však chtějí s tímto problémem bojovat, tak by měli nejen začít cvičit cviky na boky, ale vhodně upravit stávajicí jídelníček, aby došlo z celkové redukci vaší vahy.

Jak zhubnout boky ? cvičení na boky

Na hubnutí boků je dobřé využívat zejména aerobní cvičení, při kterém se spaluje přebytečný tuk. Na zhubnutí boků jsou nejlepší chůze nebo jízda na kole. Pokud jste dosud moc nesportovali, tak se cvičením začínejte postupně a postupně si přidávejte. Častou chybou je hned od začátku cvičit například každý den. Je třeba začínat postupně. Začněte tedy například ze začátku 3x týdně po půl hodince. Můžete také do svého cvičení zařadit následujicí cviky.

Jak zhubnout boky ? – úprava stravování

Samotné cvičení se musí podpořit správnou úpravou stravy. Důležité je jíst pravidelně alespoň 5x denně menší porce, aby se zrychlil váš metabolismus. Více o dietním jídelníčku se dočtete v předchozím článku s názvem dieta: jídelníček, který vám pomůže zhubnout.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno