Lukáš Pešek má novou motorku

Praha (Pressweb) – Milovníci silných strojů se mohou těšit na jedinečný „motocyklový“ týden v nákupním centru Eden v pražských Vršovicích. Od pondělí 22. února je pro ně připravena šestidenní výstava závodních strojů třídy Supersport českého týmu Intermoto. V úterý jsou zváni na besedu s nejlepším českým jezdcem Lukášem Peškem. Program vyvrcholí ve čtvrtek 25. února odpoledne světově unikátním představením zcela nového motocyklu Moriwaki Moto2 týmu Matteoni ČP Racing, s nímž bude Lukáš Pešek letos bojovat o body v seriálu MS Moto GP.

Od 22. února si návštěvníci budou moci v přízemí nákupního centra Eden prohlédnout závodní box českého týmu Intermoto, stálého účastníka MS silničních motocyklů ve třídě Supersport. „Box bude kompletně vybaven jako při závodech seriálu mistrovství světa. Jeho součástí budou také motocykly Honda CBR 600RR a Suzuki GSXR1000. Návštěvníkům tak nabídneme nevšední zážitek, jako by byli pozváni do zázemí týmu při světovém šampionátu,“ řekla marketingová manažerka nákupního centra Renata Nejtková. Výstava se koná u příležitosti zahájení nové motocyklové sezóny a potrvá do neděle 28. února.

Naprosto jedinečná šance se naskytne českým fandům motoristického sportu ve čtvrtek 25. února od 14.30 do 21 hodin. V kavárně v prvním patře NC Eden se uskuteční světová premiéra motocyklu Moriwaki Moto2. Moto2 je nová třída, která v seriálu letošního mistrovství světa nahrazuje kategorii do 250 ccm. Startovní pole třídy Moto2 bude čítat úctyhodných 39 závodníků na strojích od dvanácti výrobců s jednotným motorem Honda 600 ccm. Jedním z výrobců je i japonská firma Moriwaki. Na jednom z jejích šesti strojů pojede letos právě Lukáš Pešek.

Nový motocykl nebude v Česku k vidění nikde jinde a přímo z Vršovic poputuje do španělské Valencie na první letošní testy. Ještě před tím si ho ale budou moci na vlastní oči prohlédnout všichni nadšení fanoušci i ostatní zájemci. Ti, kteří budou toužit po podpisu české hvězdy motocyklového sportu, budou mít šanci přímo u vystaveného stroje, a to v 16, 17 a 18 hodin, kdy bude Lukáš Pešek k dispozici.

S Lukášem Peškem, vítězem dvou závodů Grand Prix, bude možné se osobně setkat už o dva dny dříve, a to v úterý 23. února. Od 17.30 do 19 hodin si totiž bude povídat s moderátorem a známým bavičem Zdeňkem Izerem v kavárně v prvním patře nákupního centra. Návštěvníci tak dostanou příležitost nejen naslouchat živému rozhovoru, ale také se Lukáše osobně na něco zeptat.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno