Má váš pejsek nějaký problém? Ulevte mu speciálními doplňky stravy

Lékárny a drogerie jsou plné potravinových doplňků, jež nám pomáhají od mnoha zdravotních neduhů. Víte ale, že podobné přípravky existují i pro pejsky?

Základem zdraví každého psa je samozřejmě kvalitní strava, ať již se jedná o granule či masové konzervy pro psy. Oba produkty by měly obsahovat pokud možno co největší množství masa a žádná aditiva, barviva a jiné chemické přídatné látky.

Strava je základ

Kvalitní krmiva pro psy jsou k sehnání na renomovaných chovatelských e-shopech jako například na Můj Mazlík, nebo prymus.cz. Vybírat je zde můžete nejenom podle značky, ale i stáří pejska či plemene.

Články o krmivech a výživě

Na trhu najdete speciální granule pro štěňátka (junior), dospělé psy (adult) a starší pejsky (senior). Stejně jako pro malá, střední či velká plemena. Speciální granule pak budete potřebovat pro pejsky se speciálními požadavky, ať již kastrované či na redukční dietě. Pokud v nabídce tápete, projděte si články o krmivech a výživě na stránkách infopes.cz. Zcela jistě narazíte na článek věnovaný právě vašemu problému.

Pes foto

Nenechte svého pejska trápit

A trápí-li vašeho mazlíka nějaký jiný problém, na který jsou granule krátké, poohlédněte se po doplňcích stravy, ať již se jedná o vitamíny či přírodní léky. Speciální přípravky mohou vašemu hafanovi doplnit deficit minerálních látek, vyřešit línání srsti, urychlit regeneraci kloubů či kojícím fenám napomoci produkci mléka.

Multivitamíny pro psy

Velmi prospěšné pro pejsky jsou i speciální multivitamíny nebo olejíčky na lesklou a hustou srst. Nezbytné jsou i prostředky zabraňující vzniku zubního kamene a přípravky proti vnitřním parazitům.

Přípravky proti stresu a antidepresiva

Chystáte-li svého pejska na nějakou dobu „odložit“ do psího hotelu, zvažte pořízení nějakého prostředku proti stresu, popřípadě přímo antidepresiva. Vyřešit je dnes zkrátka možno téměř každý problém. Pokud si nejste jisti, konzultujte svůj problém s veterinářem.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno