Mějte svůj inhalátor vždy při sobě

Potřebujete pro své lepší dýchání inhalátor a chtěli byste tuto potřebu nějak elegantně a pohodlně vyřešit při svých různých cestách? Pořiďte si inhalátor k tomu určený.

O inhalátorech

Inhalátor představuje přístroj určený na vdechování par různých léčivých látek, ať už roztoku medikamentů, Vincentky či jiných minerálních vod a aerosolů. Jde o přístroj, který zmírňuje různé dýchací potíže, bronchitidu, astma či jiné dýchací potíže.

Inhalátory fungují na různých principech. Rozlišujeme tři druhy:

·        ultrazvukové: Obsahuje ultrazvukový vysokofrekvenční oscilátor, který rozbíjí léčebnou tekutina a mlžinu. Vzduch proudí pomocí malého ventilátoru. Jde o moderní přístroj s nízkou spotřebou elektřiny a tichým chodem.

·        kompresorové: Výhodou těchto inhalátorů je, že dokážou pojmout a zpracovat i hustší léčiva. Jsou však hlučnější a mají vyšší příkon.

·        parní: Jedná se o nejstarší typ inhalátorů. Jsou jednoduché a potěší vás i jejich příznivá cena. Jsou vybavené topným tělískem, které zajišťuje uvolňování teplé páry. Má své omezené možnosti, ale pro některé účely stačí.

Inhalátor na cesty

Hledáte-li vhodný přístroj, který by vám umožnil pohodlné cestování, podívejte se na cestovní inhalátor Myneb od italského výrobce 3 A Health Care. Je vhodný pro osobní použití a využít ho mohou děti i dospělí trpící laryngitidou a dýchacími obtížemi. Jde o schválený zdravotnický prostředek třídy II. a.

Cestovní inhalátor Myneb

Uvedený model využijete ve vlaku, autobusu, letadle, ale v místech, kde často hrozí elektrický výpadek. Je totiž na baterky. Model se prodává s praktickou cestovní taškou. Balení obsahuje kromě mikronebulizátoru dětské a dospělé masky, dýchací náustek, speciální nosní nástavec a propojovací hadičky, dobíjecí baterie, nabíječku a autoadaptér.

Další modely různých inhalátorů najdete v internetovém obchodu SZO.cz. Vyberte si podle svých požadavků.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno