Návod na zdravé hubnutí

Můžete se dočíst jak zdravě hubnout s trvalými výsledky. Zapomeňte na různé krátkodobé diety.

Většina žen, které se snaží zhubnout, nasadí některou z diet. Některé dokonce začínají hladovět. Různé diety a hladovění je spíše škodlivé a stejně to ve finále nepřinese žádné výsledky. Nepodaří se vám zhubnout. Pokud chcete zhubnout s trvalými výsledky, tak je třeba změnit celý životní styl! Bez toho to prostě nepůjde.

Výživa

Základem je změnit svoji každodenní stravu. Přečtěte si informace o tom, jak by měla správně vypadat racionální strava. A držte se těchto pravidel pro racionální stravu. Měly by jste samy pochopit co budete jíst a proč to budete jíst  a jaký to bude mít vliv na vaše tělo. Pro začátek vám může pomoci  článek dieta jídelníček, ve kterém je uveden ukázkový jídelníček na jeden den.

Sportujte a hýbejte se

Do svého života by jste také měly zařadit více pohybů. Pokud máte sedavou práci, tak je tělesný pohyb o to více důležitý. Správně by se měl člověk každý den alespoň 1 hodinu hýbat. Pro začátek bude stačit když se budete hýbat 3x týdně po jedné hodině. Sport přispívá k tvorbě aktivní hmoty. Aktivní hmotu přestavují hlavně svaly, které se tvoří z bílkovin. Mějte tedy ve stravě dostatek bílkovin. (Podívejte se na článek bílkoviny v potravinách)

Zdravotní diety

Zdravotní diety se využívají při konkrétním zdravotním problému. Při průjmu se používá dieta při průjmu. Při cukrovce se zase používá diabetická cukrovka, která obsahuje hlavně jednoduché cukry. Jsou také diety proti cholesterolu a mnoho dalších zdravotních diet.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno