Netradiční pojetí zájezdu do Norska: Zaletíte si za během?

Při běhání se tvaruje postava, perfektně upevňuje celková kondice, posiluje se výdrž a současně člověk „relaxuje“ na čerstvém vzduchu. Není divu, že se stalo sportem číslo jedna napříč generacemi. Uchvátil i vás? Jste tak daleko, že si troufnete na půlmaraton? Odvažte se a vyrazte do Norska s cestovkou.

Originální nápad slaví úspěch

S nápadem uspořádat dovolenou v aktivním stylu v jedné z nejkrásnějších zemí Evropy přišla cestovní kancelář ViaMarpi, s.r.o. Na Norsko se specializuje již několik let a nabídku před dvěma lety rozšířila o zájezd s názvem Running – národní parky a půlmaratón v Bergenu. Vsadila na popularitu sportu ve spojení s jedinečnou nabídkou. Zájezd se konal vždy pod patronátem Běžecké školy Miloše Škorpila.

Výzva: účast na půlmaratonu

Letošní zájezd se od minulých výrazně liší. Cestovní kanceláři se podařilo vyjednat možnost zúčastnit se půlmaratonu v Bergenu. Patří k nejznámějším a nepopulárnějším mezi profesionálními i amatérskými sportovci a nad ostatními vyniká tím, že trasa vede úchvatnou norskou přírodou. Půlmaraton není pro účastníky zájezdu povinný. Po celou dobu bude účastníkům k dispozici běžecký instruktor Michal Vítů. Všichni se musí připravit na notnou dávku pohybu každý den. Vytipovány jsou trasy od 5 do 40 kilometrů. Samozřejmě je na každém, jestli bude v jeho silách si vyběhnout či bude chtít odpočívat. Primárně je ale dovolená pro běžce připravena pro ty, kdo chtějí dovolenou v Norsku trávit velmi aktivně. Veškerý komfort bude zaručen, ubytování je zajištěno v dvoulůžkových pokojích, v ceně zájezdu je 2krát snídaně skandinávského typu, k dispozici bude i servis doprovodného vozidla.

Také za poznáním

Kancelář ViaMarpi, s.r.o. připravila i zajímavý poznávací program. Naplánována je výprava na Preikestolen. Je to jeden z nejznámějších skalních v Norsku, který se tyčí cca 600 metrů nad vodní hladinou. Vyhlídka bere dech.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno