Netradiční vánoční dárky pro sportovce

Máte doma sportovce, který chvíli nepostojí, a rádi byste mu pod stromeček nadělili něco speciálního? Umožněte mu zažít něco netradičního se zážitkovými dárky. Zážitky z nabídky zážitkové agentury ESENNCE.cz jsou originální dárky pro sportovce a dobrodruhy, které učiní letošní Vánoce nezapomenutelnými.

Novinka na poli adrenalinových zážitků – Flyboarding

Tahle úžasná adrenalinová novinka v sobě spojuje hned několik zajímavých sportů – plavání, létání a akrobacii. Jak je to možné? Flyboardista má na nohách připevnění speciální postroj, který ho pohání pomocí vodních trysek. S trochou šikovnosti je tak možné skákat do výšky nad vodní hladinu, plavat jako delfín nebo zkoušet různé přemety. Pro adrenalinového nadšence bude dárkový poukaz na flyboarding trefa do černého.

flyboarding_400_01

Dobrodružství bez obav – Tandemový seskok

Tandemový seskok padákem můžete darovat každému, kdo má rád vzrušení a nebojí se překonávat hranice. S padákem z letadla účastník vyskočí připoután ke zkušenému instruktorovi, takže o bezpečnost bude postaráno. Kromě silného zážitku si může odnést také dvd záznam svého seskoku.

tandemovyseskok_400

Adrenalinová plavba – Jachting 

Když se řekne jachting, mnoho z nás si vybaví milionářskou rodinku v plavkách relaxující na přídi s koktejlem v ruce. Jachting je ovšem sport, který nemá s povalováním nic společného. Kurz jachtingu je netradiční zážitek, který se skvěle hodí jako dárek pro pár – otestujte si, jak zvládnete spolupracovat při ovládání lodi.

lodnaklon_400

Zápřah elitní jednotky – S.W.A.T. výcvik

Do černého odění ostří hoši s nápisem S.W.A.T. na bundách vzbuzují respekt po celém světě. Dokázal by se stát členem jednotky rychlého nasazení váš kamarád, přítel nebo manžel? Dopřejte mu zážitek, při kterém si to vyzkouší na jeden den. Výcvik jednotky S.W.A.T probíhá ve vojenském prostoru pod vedením instruktora ze skutečné zásahové jednotky. Jednoduše – tohle bude dárek, na který obdarovaný nikdy nezapomene.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno