Proteinový prášek – proteinové nápoje

Proteinové nápoje -užitečný doplněk(suplement) při nabíraní svalové hmoty nebo když nám chybí dostatečné množství bílkovin.

Proteinové nápoje mají svoje uplatnění ,především při nabírání svalové hmoty. Kdy musíme příjmat asi 2 gramy bílkovin a 1 kg tělesné hmotnosti.Při váze 80 Kg to tedy je 160 G Bílkovin což je hodně a jen z masa by se to špatně trávilo ,proto se výužívá proteinových nápojů.

Proteinové nápoje Nutrend

Nejlepší je uživat proteinový nápoj po tréninku.Když náš organimus dokáže zpracovávat nejvíce živin.Nasaje je jako houba.Ideální je po tréninku smíchat 60 g Gaineru a 40 g Proteinu.A růst svalů je zaručen. Máte li dostatek peněz i na druhou dávku ,můžete zařadit tzv.Noční protein před spaním.To je výhodné,protože tělo je při spánku 8 hodin bez přísunu živin.A když dodáte před spaním pomalé bílkoviny ,bílkoviny se během spánku postupně traví.A vy také nehladovíte.A vaše svaly můžou růst.

Proteinový nápoj Nutrend

Výběr proteinů je v dnešní době bohatý,je z čeho si vybrat.Já dávám přednost dražsím proteinům ,lepších firem.Které podle mně zajištují lepší jistotu,že jsou určitě účinné.Dal bych si rozhodně pozor na podezřele levné proteiny. Jakým proteinovým nápojům dávate přednost vy?Napište do diskuze pod článkem

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno