Quiksilver Snowjam 2011 se blíží

Praha / Špindlerův Mlýn – Quiksilver Snowjam se ve dnech 4. a 5. března vrací do Skiaerálu Špindlerův Mlýn a vy se tak stejně jako v uplynulých letech můžete těšit na ten nejlepší snowboarding, jaký u nás bude letos k vidění.

Vítězství se chystá obhájit světový šampión v big airu, finský rider Markku Koski. Účast přislíbily i další světové hvězdy jako např. dvojnásobný mistr světa a historicky první vítěz série TTR Mathieu Crépel z Francie. Velkou konkurencí jim však bezesporu budou i naši nejlepší jezdci, mezi nimiž nebude chybět Jan Nečas, Matěj Novák nebo Martin Černík, který se opět představí i v roli spolupořadatele.

„Na Quiksilver Snowjam, který se letos koná o něco dřív než obvykle – už na začátku března, se opravdu těším. Bude to pátý ročník a vypadá to na nejlepší jezdeckou účast v historii. Samozřejmě nebude chybět ani večerní show na skoku – Nutcase Best Trik, kde jezdci předvedou ty nejnovější triky ze světa snowboardingu.“, říká Martin.
Quiksilver Snowjam splňuje jako jediný závod u nás kritéria pro udělení tří hvězdiček v rámci rankingu Světové snowboardové federace TTR. Výsledky z tohoto závodu se tak počítají do světového poháru TTR Worldtour, které najdete na stránkách www.ttrworldtour.com.
Quiksilver Snowjam je znám nejen skvělými výkony jezdců, ale i každoročně zajímavým hudebním programem. Na pódiu pod otevřeným nebem živě vystoupí skupiny Sunshine a Bug`n`Dub, na afterparties nebudou chybět známí Djové Robot, Jorgos, Friky a Ladida.
Více informací najdete na internetových stránkách www.snowjam.cz

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno