Tenisové rakety

Výběr tenisové rakety je pro hráče tenisu docela důležitý. Tenisové rakety jde v dnešní době koupit za docela přijatelné ceny.

Tenisové rakety se prodávají pro různé hráče. Počíná to začátečníky, jde to přes zkušené hráče až po profesionální hráče. Tenisové raketa umožnuje hráči hrát kvalitní forhend či bekhend.

Tenisové rakety si můžete koupit buď už vypletené nebo nevypletené. Dělí se tedy na dvě základní kategorie:

  1. Rakety s výpletem –  tyto tenisové rakety jsou již vypletené. Výhodou je že máte tenisové raketu po koupi hned vypletenou. A nemusíte kupovat výplet a platit za vypletení rakety. Pro méně pokročilé hráče takové tenisové rakety bohatě stačí. Zde bychom doporučily především značky Head, ProKennex nebo Tecnifibre Vypletené tenisové rakety se dále dělí podle stupně úrovně hráče: začínajicí hráč, příležitosný hráč, pro mírně pokročilé hráče, pro stredně pokročilé hráče, pro pokročilé hráče nebo pro zkušené hráče.
  2. Tenisové rakety bez výpletu –  je dobrá pro hráče, kteří už ví co chtějí. Jestli chtějí rotaci, nebo lepší výdrž výpletu. Mezi nevypletenými tenisovými raketami bych určitě doporučil značku Head. I nevypletené tenisové rakety se dělí dle úrovně hráče : začínajicí hráč, mírně pokročilý hráč, středně pokročilý hráč, pokročilý hráč, zkušený hráč, profesionální hráč.

Tenisové rakety ukázky

Tenisová raketa Head PCT Ti.One ´11 (vypletená)
Tenisová raketa Head PCT Ti.One ´11 (vypletená)
Tato tenisová raketa je již vypletená. Rám rakety je vyroben z materiálu: Head PCT Titanium. Délka rakety je 695 mm.  Rám tenisové rakety je široký 25  milimetrů. Jako omotávka je použita Head SoftTac White. Výplet by měl být naplý v rozmezí 24 -28  kilogramů.
Cena :se pohybuje okolo:  2 350 Kč
Raketu můžete koupit ZDE.

Tenisová raketa Babolat Drive Z Tour ´10 (nevypletená)
Tenisová raketa Babolat Drive Z Tour ´10 (nevypletená)

Tato tenisová raketa je nevypletená. Na rám je použit materiál 100% Graphite . Délka této tenisové rakety je 685 mm. Tuhost rámu je 74 RA .  Jako omotávka rakety je použito Babolat Woofer Black . Vzor výpletu je 16/19 .
Cena: se pohybuje okolo 4 300 Kč.
Raketu můžete koupit ZDE.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno