Věnujte se rybaření? Zajímejte se o nový web!

Rybaření není jen o sezení u vody a čekání na záběr. Jedná se o v mnoha ohledech komplikovaný sport. Aby byl rybář úspěšný, musí mít dobrou výbavu, znát rybí apetit, umět vybrat správné místo a mnoho dalšího. Patříte mezi fandy rybaření a hledáte inspiraci, rady a pomoc? Nadchne vás nový online projekt!

Kompletní informace na jednom místě

Existují tisíce online magazínů pro ženy, muže i děti, stovky tématických stránek o sportech, ale ten o rybaření dlouho chyběl. Situace se změnila teprve nedávno, protože byl spuštěn projekt Rybareni.cz. Cílem webu je nabídnout komplexní informace ze světa rybařiny. Pro větší přehlednost je uspořádán do několika částí. Nejobsáhlejší je ta s názvem Rybářské potřeby, která funguje hlavně jako průvodce nákupem potřeb. Najdete zde rybářské pruty (vybírat lze podle značky, délky, váhy, poštu dílů, zátěže a dalších kritérií), rybářské navijáky, dále také oblečení, nástrahy, nechybí ani čluny či vybavení pro pobyt u vody. Portál nabízí i ucelený seznam kvalitních rybářských online i kamenných prodejen.

Interaktivní mapa a další cenné informace

Na portálu funguje speciální mapa, na které snadno vyhledáte soukromé rybářské revíry v České republice. U každého je k dispozici popis. Obsahuje, jaké druhy ryb je možné chytit, cenu povolenky i dalších v místě dostupných služeb. Vyhledávat lze podle názvu, kraje či druhu (kaprařina, sumcařina apod.). Součástí portálu Rybaření.cz je i magazín. Slouží jako inspirace a skvělý rádce, pomůže začínajícím rybářům i ostříleným matadorům. Když se nemůžete rozhodnout, jaké rybářské potřeby koupit, oceníte recenze. Začínající rybáři si mohou přečíst například o tom, jak vybrat naviják pro různé rybolovné metody, jak vybrat vrhač nástrah aj. Díky obsáhlým informacím se web určitě stane nejlepším přítelem každého rybáře, který to myslí vážně a vnímá rybařinu jako sport a zábavu.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno