Voňavé botky jsou konečně tady! Uchvátí vás?

Dámy pozor, pokud o tom ještě nevíte, na trhu jsou k dostání jedinečné voňavé botky. Zajímavé jsou nejen svou vůní ale také nadčasovým designem. Pokud je ve svém botníku ještě nemáte, prosím, seznamte se. Voňavé botky totiž začínají vládnou světu!

Až z daleké Brazílie

Voňavé botky se k nám konečně dostaly. Pocházejí až z daleké Brazílie, takže není divu, že jim to trvalo tak dlouho. Nadčasové voňavé boty pocházejí z dílny světoznámé značky Melissa a jedná se o skutečně zajímavé kousky.

Vynikají designem i materiálem

Boty melissa nejsou jen tak ledajaké. Nad ostatními značkami vynikají svým designem i použitým materiálem. Boty jsou totiž vyrobeny z jedinečného materiálu jménem Melflex, který je vlastním patentem značky Melissa. Jedná se o hypoalergenní a 100% zdravotně nezávadný plast, který přináší řadu výhod. Díky tomu plastové boty Melissa skvěle padnou a nikde vás nebudou dřít – můžete s v nich pohodlně chodit třeba celý den. Botky Melissa vynikají také svým designem. Na vývoji designu bot spolupracuje Melissa s řadou světově proslulých designerů a návrhářů jako je Vivienne Westwood nebo třeba Karel Lagerfeld. Hlavně díky tomu se na botkách často objevují velmi netradiční ozdoby.

Vůně jako bonus

Botky Melissa jsou také k dostání v mnoha atraktivních barvách a jejich kombinacích. Nechybí růžové, bílé, fialové, modré červené a řada dalších. Největší zajímavostí bot je ale jejich vůně. Příjemná vůně bonbonů je do materiálu přimíchána již při výrobě. Botky tedy neztrácejí svou vůni nikdy. Příjemně budou vonět po celou dobu, co je budete mít. Objevte i vy jedinečnost těchto super botek. Najdete je v nabídce specializovaného internetového obchodu botymelissa.cz, kde pro vás kromě široké nabídky připravili i zajímavé slevy a akce! Tak už neváhejte!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno